Wpis z mikrobloga

Dodaję od nowa, bo ostatnio tagi trochę nie przemyślałem (,)

Wczoraj na nocnej @lubiesernik dał mi pomysł na nową zabawę.

Są w Polsce firmy oferujące wytłaczanie pojedynczych sztuk winyli. Ceny niskie nie są, za 12 minut nagrania 85 zł (piszę z pamięci). Co Wy na to, żeby zrobić zbiórkę na wykopowy winyl? Winyl byłby potem przekazany pierwszemu Mireczkowi, który po miesiącu musiałby wysłać go dalej, do następnego Mireczka. Udział w wysyłaniu do siebie winyla braliby tylko ludzie, którzy wpłacili minimalnie 1 zł na jego powstanie. Na winylu znalazłyby się piosenki najbardziej zaplusowane w komentarzach, jakiekolwiek one by nie były. Jakby ze zbiórki wyszło więcej niż cena potrzebna na wytłoczenie + wysłanie, to można by dotłoczyć kilka sztuk więcej i rozdać.

Jakieś tam rozmowy i zapytania już podjąłem, beevinyl by się tego podjął.

Nie wiem tylko na ile taka zbiórka i ogólny zamysł przesyłania sobie płytek byłby legalny, jak to byłoby zupełnie nielegalne, się wycofuję.

Na razie chcę sprawdzić tylko ile osób byłoby chętnych do takiej zabawy.

#glupiewykopowezabawy #pomysl #wykop #muzyka #winyl #gramofon
Misterius - Dodaję od nowa, bo ostatnio tagi trochę nie przemyślałem (╯︵╰,)

Wczora...

źródło: comment_C7dWgZYjBHAgtOCu0ekkTwyqT2CfAiBU.jpg

Pobierz
  • 44
@jurny_juhas: jakby ktoś sobie przytulił, to w razie czego mamy jego dane. Wpłaty brałbym przez paypala, tam jest fajne API i mogę zrobić wpłaty z logowaniem przez wypok. Od razu bym wiedział kto ile wpłacił i wśród kogo losować pierwszą osobę, która dostanie krążęk. Wątpię, że ktoś byłby na tyle głupi, żeby przywłaszczyć sobie winyl wiedząc, że udostępnił wszystkie swoje dane :P
@jurny_juhas: No to wiadomo. Ja nigdy nie używałem paczkomatów, więc nawet nie wiem jak to ogarnąć. Najbliższy jest z 30-40 km ode mnie (wieś here). Problem może być z sumą wpłat, im mniej osób będzie zainteresowanych tym wpłaty będą musiały być wyższe. No i chyba zamiast losowania zrobiłbym wysyłkę do osoby, która wpłaciła najwięcej a ona by po ustalonym czasie przesłała to do następnego mirka. Tak byłoby sprawiedliwiej :P

a, no