Wpis z mikrobloga

PRZESZEDŁEM POKI SUN
JENY JAKIEŚ 12 GODZIN BINGE RUNA DZISIAJ ALE BYŁO WARTO
Czy są lepsze niż B2W2 to zdecyduję pewnie dopiero po 100h gry
ALE BYŁY MEGA DOBRE JENY ()
JEDNAK NIE DOROSŁEM JESZCZE
JEDNAK DALEJ POTRAFIĘ PO PROSTU USIĄŚĆ I GRAĆ I CIESZYĆ MORDĘ I GRAĆ I GRAĆ I GRAĆ <3
Achhhhhhhhhh, takie satysfakcjonujące zakończenie, ja nie mogę, The Pokemon Company naprawdę, naprawdę dało radę :)
Trochę zaleciało Pokemon Mystery Dungeon pod koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Gra naprawdę przekozacka i w zasadzie mam jej do zarzucenia tylko dwie rzeczy: wolny początek i gigantyczne problemy z frameratem
Wszystko może naprawić potencjalne Pokemon Stars, także niesamowity hype mocno <3
Jestem zachwycony ( )
Ajeny, cztery lata czekałem i absolutnie warto było, nareszcie ktoś zrozumiał co tak bardzo wciągnęło mnie w świat Pokemonów w Platinum a potem po raz drugi w B2W2 (ʘʘ)

A Hau najlepsza postać confirmed, wreszcie ktoś tak samo #!$%@?ący wszystkich dookoła co ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
26:35 godzin, Pokedex 84
Crabominable lv58
Salazzle lv58
Toucannon lv60
Primarina (#walichejterow) lv59
Vikavolt lv60
Gigalith lv56
(ʘʘ)
#nintendo #3ds #pokemon #pokemonsunmoon
j.....b - PRZESZEDŁEM POKI SUN
JENY JAKIEŚ 12 GODZIN BINGE RUNA DZISIAJ ALE BYŁO WAR...

źródło: comment_ypmUkLaWPGPrlcKZEH6atVKRZYX6kja2.jpg

Pobierz
  • 27
@OpelMajster: Moim zdaniem największym problemem XY nie była prostoliniowość, bo wszystkie gry Pokemon są mocno liniowe (chociaż w SuMo jest wyjątkowo dużo eksploracji), problemem było rehashowanie starych pomysłów, mała ilość wkładu własnego twórców i biedny postgame który na celu miał prawie tylko i wyłącznie przygotowywanie do competitive ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na szczęście mam wrażenie, że SuMo naprawia wszystkie te problemy, i jeszcze dodatkowo więcej problemów wygenerowanych