Wpis z mikrobloga

@Kielek96: Ale Wicepremier Gliński to już "sama góra" - nad nim jest jeszcze Szydło, Duda i JarKacz - myślisz że któreś z nich chce "wykończyć" Glińskiego?( ͡º ͜ʖ͡º)
@Primusek: Gliński zezwał TVP i powiedział że jest nieobiektywne mocno sie #!$%@?ł jak obejrzał w Wiadomościach materiał w którym Gliński (wyglądało to jakby to robił w imieniu rządu) przeprosił dzieci Rzeplińskiego i Komorowskiego za to że TVP zrobił inbe o działalności pseudofundacji dzieci tychże Panów
@Primusek: To wygląda jak pluralizm. Najpierw wyemitowana materiał mocno niewygodny dla Glińskiego w którym informowana że jego żona pracuje w fundacji którą ministerstwo kierowane przez Glińskiego dało 50000zł dotacji a później odbyła się ta rozmowa, która z góry było wiadomo (po takim materiale) było wiadomo że będzie niewygodna dla jednej jak i drugiej strony, a mimo to się na nią zdecydowali..

@julasck: No ok za Jaruzelskiego też pokazywano czasami materiały jak Państwo sobie nie radziło,ale takie rzeczy są konsultowane z rządem w koncu to telewizja PiSu( ͡° ͜ʖ ͡°) A tutaj mamy atak na wicepremiera i ministra rządu,ciekawe to
@Primusek: Zirytował sie bo materiał wiadomości był niekorzystny dla niego,telewizja rządowa atakuje własnego ministra i wicepremiera ? Tak może sie coś takiego zdarzyć,ale to zawsze jest konsultowane z "górą"( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obejrzyj podlinkowany przeze mnie materiał - tam jest odpowiedź na Twoje pytanie.


@julasck: Takich zabaw to ja nie lubię. Zadałem celowo takie a nie inne pytanie, bo zauważam że szafuje się tu pojęciem logiki, nie wiedząc czym ona jest :(
@jacekKobr: Przecież w materiale wyraźnie powiedziane jest że są szpitale, urządzenia i "zasoby ludzkie" dzięki którym znacząco można by zwiększyć ilość wszczepiania takich endoprotez - jedynym czego brakuje aby te zasoby wykorzystać są pieniądze.. Ministerstwo zamiast wykorzystać ten ogromny potencjał, nie tylko nie zwiększa finansowania tej "usługi medycznej" ale jeszcze znacząco obniża jej wycenę.. A to wbrew powszechnie przyjętym regułom że w czasach rozwoju gospodarczego zwiększamy nakłady na zdrowie i jakość
@jacekKobr: Jeśli nie widzisz braku logiki w zabieraniu pieniędzy na bardzo potrzebną usługę medyczną jaką jest wszczepianie endoprotez, pomimo faktu że jedyną przeszkodą aby zwiększyć ilość tego typu zabiegów jest właśnie brak odpowiedniego dofinansowania.. To proponuję powrót/pójście na studia na których jest wykładana logika (sam brałem udział w takich wykładach, i bardzo miło wspominam;)