Wpis z mikrobloga

Zapraszam do obejrzenia recenzji najnowszego flagowca Xiaomi Mi Note 2 Jest to pierwszy telefon Xiaomi z zakrzywionym wyświetlaczem. Zdjęcia robione aparatem o matrycy ponad 22MPx znajdziecie w tekstowej recenzji Xiaomi Mi Note 2
Telefon jest obecnie dosyć drogi, w sklepie #gearbest kosztuje 517.99$ na #aliexpress średnie ceny jeszcze wyższe.


Wiem że większość czeka na test Xiaomi Mi MIX, ale jeszcze nie doleciał do mnie, więc zaczynami od Mi Note 2. Tydzień temu podzieliłem się pierwszymi wrażeniami, teraz pora na podsumowanie.

Aby nie przegapić recenzji sprzętów z Chin, kuponów, okazji i konkursów, to obserwujcie tag #telchina , a także największe polskie forum o chińskich telefonach i zakupach z Chin - na forum są obecni przedstawiciele największych chińskich sklepów, tam zawsze znajdziesz najlepsze promocje i kupony zniżkowe.

Zapraszam też na:
fanpage telchina
A dla zakupoholików:
grupa o zakupach w Chinach grupa bez pseudo recenzji i bez śmieciowych ofert, tylko gruba cebula
Aspekt techniczny, sposoby płatności, zwroty części płatności i kupony zniżkowe na blogu aliexpress.
Pozostałe recenzje i testy wszelkiej elektroniki z Chin znajdziecie na kanale telchina.pl
A na blogu Gadzet.telchina.pl znajdziecie recenzje tekstowe jak i nowości z Chin

#chinskiecuda #itemyzchin #smartfon #telefony #xiaomi #miui
Pobierz telchina - Zapraszam do obejrzenia recenzji najnowszego flagowca Xiaomi Mi Note 2  Je...
źródło: comment_KgGf8rmevjuf8c48pncNA9Rt84EPydT4.jpg
  • 5