Wpis z mikrobloga

Czy jest większe januszerstwo od używania folii, szkła czy etui i bumperow na smartfony? Kupujesz telefon za kilka klocków czesto będący dziełem techniki użytkowej z fajnym designem, wysokiej jakości aluminium, o grubości kilku milimetrów, świetnie leżący w dłoni. I co robi Polak? Polak nakleja na niego folie za 10 zł od chinola albo wrzuca w silikonowe lub plastikowe opakowanie, które robi z niego durexa bądź co gorsza klocek wielkości 15 letniej Nokii. Samochody tez oklejacie, żeby się nie poobijaly na parkingu? #telefony #smartfon #bekazpodludzi #android #ios
  • 33
@Bardamu: Ja używam otterboxa, który składa się z trzech elementów. A miałem już takie czteroelementowe.

Może być sobie aluminum, szkło 3mm grubośći i design by porsche... Ale tego się w ręku trzymać nie da.
@Bardamu: Ja mam na swoim OP3 idealnie doklejoną folię ochronną wysokiej jakości dociętą tak aby nie zadzierała się na zaokrąglonych krawędziach ekranu a z tyłu mam założoną oryginalną bambusową obudowę na aluminiowe plecki które lubą się rysować a poza tym uratowało mi to raz telefon bo wypadł na metalową kratownice kantem i całość uderzenie przyjął bambus. I w sumie co to ma za znaczenie ile kosztowała folia (30zł w tym przypadku)
@Bardamu: ja tam sobie kupiłem xiaomi i tylko plecki na drewno wymienione żeby telefon zajebiście wyglądał i beka, bo jak ktoś to widzi to jest "ALE TO PRZECIEŻ NIE URATUJE TELEFONU JAK CI SPADNIE NIE?". no nie uratuje, ale jakoś spadał mi już nie raz, pare razy nawet nim rzuciłem i jakoś nic mu nie jest, a nawet jak mu sie stanie to kupiłem sobie taki telefon żeby w razie czego
@Bardamu: Haha, gosciu nie trolluj tak. Kupuje telefon za pol wyplaty wiec fajnie, gdyby w razie upadku jeszcze było co z niego pozbierać, po to kupuje kondona. A w głębokiej dupie mam co tam jakiś mirek-janusz sądzi, o tym że noszę w etui, że traci design i takie #!$%@?. Chcesz, nie nosisz ale nie #!$%@? się do ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Bardamu: Zawsze byłem przeciwnikiem telefonu w etui, dopóki nie kupiłem iPhone'a 7 (wcześniej miałem mniejsze, ale grubsze telefony). Przez pierwsze dni korzystałem bez etui, ale niestety - telefon słabo obsługuje się jedną ręką - cienki i śliski, więc łatwo może wypaść. Silikonowe etui rozwiązuje ten problem (przy wyborze cienkiego etui, grubość jest podobna jak w 5S/SE, ale za to "pewniej" się trzyma, dzięki wykorzystanemu materiałowi).
@bocznica: nie mówie o najtańszym tylko o topowych modelach, które ludzie kupują tylko po to żeby mieć czym przyszpanować, bo na pewno nie dlatego, że ich po prostu na to stać. chyba że wydawanie dwumiesięcznych zarobków albo roczne kieszonkowe od rodziców na telefon ktoś uważa, że jednak go na niego stać to ok, thats none of my business ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba, że dla kogoś ten