Wpis z mikrobloga

#cedrikcwiczy DZIEŃ 1 - do podkładu, muzyka z Fairy Tail. 110 kg/180cm wzrostu #sport #zainteresowania #ciekawostki #silownia #odchudzanie #chudnijzwykopem #eksperyment

1. Minuta deski: ZROBIONE! Pierwszy raz robiłem to ćwiczenie. Makabra. Przy 45 sekundach zacząłem krzyczeć dla animuszu. Ups. Kłamstwo. Zacząłem krzyczeć, bo mnie zaczęły napieprzać mięśnie brzucha.

2. Minuta Pompek: Zrobione 20 wolnych pompek. Przy 30 sekundach nie wytrzymałem i musiałem przerwać na parę sekund. Zaczynam się pocić.

3. Dwie minuty przysiadów: Zrobiłem 65 przysiadów. Lewe kolano raz zabolało. Brak zmęczenia mięśni, duże problemy ze złapaniem oddechu.

4. 1 minuta prostowania ręki i nogi w klęku podpartym: Zrobione. Nawet powiem, że trochę odpocząłem. Trochę kręci mi się w głowie.

5. 1 minuta unoszenia bioder przy leżeniu na plecach: Fajne. Rekreacja. Dobrze, że moja kobieta tego nie widzi...

6. 1 minuta deski: PORAŻKA. Po 30 sekundach padłem jak ścięty ;/

7. 1 minuta pompek: PORAŻKA: 40 sekund i czuję ból. Pot kapie na podłogę. Kręci mi się w głowie.

8. 2 minuty przysiadów: Chryste. Zrobiłem. Ale nie mogę stać. Poważne problemy ze złapaniem oddechu.

Ok, pierwszy dzień za mną. Co ja najlepszego robię.

Do jutra!
  • 7
Ćwicz, ćwicz. Pamiętaj, żeby przy przysiadach mieć odpowiednią technikę, bo łatwo o kontuzję. Musisz tyłek wypiąć i mieć proste plecy, trochę jakbyś chciał usiąść na krześle. Robisz przysiad aż w nogach utworzy się kąt prosty między udem i łydką i potem wracasz do góry. Nie schodź niżej, bo to bez sensu i obciąża stawy.
Do tego jeśli chcesz chudnąć, to pamiętaj, że najważniejsza jest dieta, ćwiczenia na drugim miejscu.
Budo - Ćwicz, ćwicz. Pamiętaj, żeby przy przysiadach mieć odpowiednią technikę, bo ła...

źródło: comment_OSGBRSiqzhhkTeaZyiyO8q9L8jfEs1UN.jpg

Pobierz