Wpis z mikrobloga

Skad sie bierze #!$%@? umyslowe u gimbazjalnych undakaryn? Kupowalem wczoraj kebsa, byl dosc duzy ruch dalem 20zl i babka mi wydaje spowrotem 20zl, ja lekki mindfuck o co chodzi i mowie jej ze sie pomylila i ze za duzo mi wydala a te undakaryny z tylu "heheh co za debil" "hehhee ja bym sobie wziela". Tak ku*wo co bys sobie za 20zl kupila takiego drogocennego? Waciki? Jeszcze idiotki myslaly ze nie slysze ale nie chcialem sie nic odzywac, bo szkoda strzepic ryja.

Wydaje mi sie ze dobrze zrobilem, ale nie rozumiem takiego typowego cebulowego podejscia, no #!$%@?...

#rozowypasek #karyna #logikarozowychpaskow
  • 30
@Komaryt: z przykrością przyznaję się że w wieku 15-17 lat kierowca autobusu mi źle wydał, zauważyłem to ale się nie odezwałem. Aczkolwiek kilka razy gdy inni nie mili wydać reszty miałem później po nią wrócić i tego nie zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Komaryt Ja wczoraj byłem w kinie. Widzę, że jakiś smartphone leży pod fotelem, ale słyszę również rozmowę pary po prawej w stylu "Bierz telefon i wychodzimy".

No to zanim tamci zareagowali podniosłem telefon. Sebix i Karyna #!$%@?, że im ukradłem zdobycz. Poczekałem do końca filmu i oddałem właścicielowi.
Też słyszałem jak mówią pod nosem, że jakiś głupi jestem xD
@Komaryt: w sopocie kupowalem kebsa, jakis tani. Ukrainiec co kasowal z 10 zl ktore mu dalem wydal 11 zl. Tlumaczylem, prosilem by wydal 1 zl, bo w portfelu 20 zl nie mialem to jak bym mogl mu zaplacic?. Te 20 zl mial w reku od poprzedniego klienta... Caly dzien #!$%@? i wyrzuty sumienia xD
śmierdzi fejkiem na 8 mil a pelikany plusują. Zdarza się, że sprzedawca źle wyda, ale nie w taki sposób. Z roztargnienia można wydać kwotę, którą się często wydaje. Np, jakby kebs kosztował 10zł i ludzie płacili by banknotem 20zł często to wtedy przez przypadek można by wydać komuś 10 zł. Ale taka sytuacja jak op opisuje jest mało prawdopodobna.
Pobierz koniecswiatajestbliski - śmierdzi fejkiem na 8 mil a pelikany plusują. Zdarza się, że...
źródło: comment_420FhdoC7qh75bAefMrY8mwHzMtTgkOJ.gif