Wpis z mikrobloga

@Ciuliczek: nie ma co się oszukiwać, że bardziej zasługują na pochwałę (mowa o programistach), ale ich pycha jest tak żenująco śmieszna, że stają się większymi prostakami od niewykształconych górników.
Nie lubię takiej sytuacji, że pewna grupa ludzi jest linczowana na stronie ze śmiesznymi obrazkami podczas gdy ELITA, POWTARZAM ELITA 15K przyklaskuje tej prostej rozrywce.

Może i to syndrom kija w dupie, ale często staje po stronie tych, którzy są w mniejszości.
@sadwatermelon: ja mowie o kradzieży #!$%@? miedzi...o tonach wyniesionych... o sprzetach rozłozynych na czesci wyniesionych itp...serio slyszales kiedys ze ktos mowi ze oj #!$%@? papier z biora i mnie #!$%@? z roboty bo akurat bylem #!$%@? i mnie przylapali? ja nie...anyway... nie chce krecic gownoburzy ale gornikow zawsze bede uwazał za podludzi dlatego ze znam ich #!$%@? wielu...wiecej szkody,problemow, i wypadkow robia sobie sami,,, tyle.
@EliotSpencer: to chyba kwestia twoich znajomych, nikt z górników których znam nie robił takich rzeczy i nie słyszałem nawet o takich rzeczach (stąd mój komentarz o tych ryzach, etc bo często się słyszało, że ktoś sobie kawałek drzewa wziął czy jakieś duperele). Za to słyszałem o milionowych przekrętach ludzi w garniturach - o wiele gorsza sprawa, ci ludzie nigdy nie trafia do wiezien, a jeszcze spotykaja sie z szacunkiem wykopkow, bo
@sadwatermelon: nie o tym mowie! serio...przekrety ludzi w garniturach to jest #!$%@? majstersztyk:D daj bog zeby kazdy poszedł siedziec..mowie o tym ze nie widze sensu w gloryfikowaniu gornikow...spoko maja swieto szczesc boze...niech barbara im w miedzi wynagrodzi...ale zaufaj mi..nie ma bardziej #!$%@? grupy ludzi niz gornicy...zlodzieje(nie tylko robole..ci najmniej ale zwiazkowcy i Ci na gorze...to dopiero #!$%@?...tam to kradna) w kazdej grupie spolecznej czy zawodowej ktos kradnie...ale musisz przyznac ze gornicy
@EliotSpencer: zwiazkowcy to nie sa gornicy, nawet jesli nimi kiedys byli, teraz to byznesmeni robiacych w #!$%@? ciemna grupe. Wstrzymalbym sie z tym, ze to podludzie. I troche sie nie dziwie, ze strajkuja, bo to co sie wyczynia to jest smieszne. Nie wpadliscie na to, ze prywatne kopalnie jakos daja rade, a gornicy nie zarabiaja mniej w prywatnych kopalnich od tych w panstwowych? Wegiel jest i da sie na nim zarobic,
@sadwatermelon: generalnie górnicy to nie jedyna #!$%@? grupa zawodowa. #!$%@? jest każda która finansowana jest ze skarbu państwa. I mamy tu zatem policje, górników, lekarzy, pielęgniarki, nauczycieli itd. Wszystkie te grupy sa rozczeniowe i przekonane o tym że cała polska ma sie składac na ich dobrobyt, premie, emerytury itd. Te grupy mocno zakorzenione sa mentalnie w czasach PRL a młodzi którzy wkraczaja do tych grup sa zarażani tym rakiem. Najmniej roszczeniowe
@Bozyszcze: to prawda, tyle, że po latach zaczynam dochodzic do wniosku czy to na pewno wina akurat tych maluczkich nauczycieli, pielegniarek, gornikow etc. Wydaje mi sie, ze to im robiona jest sieczka z mozgow co kazde wybory w celu pozyskania ich glosow. I jak to klasycznie sie dzieje, stratni na tym sa wszyscy obywatele wraz z budzetowka, a jedynie kto na tym dobrze wychodzi to wladza. Chyba w koncu czas przestac