Wpis z mikrobloga

Polujących na #promocje teraz przed świętami w kilku księgarniach ruszyły akcje - codziennie inna książka w specjalnej cenie! Choć nie tylko #ksiazki w postaci drukowanej, ale i #ebook i #kursy
Ale po kolei (jak to mawiają w PKP :P
W księgarni #helion teraz coś dla ludzi spod znaku #naukaprogramowania szczególnie #java dziś 50% taniej książka Java. Podstawy. Wydanie X, którą napisał Cay S. Horstmann. Zapłacimy za nią 49,50zł.
W księgarni Onepress dziś 50% taniej książka Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą, którą napisała Joanna Malinowska-Parzydło. Zapłacimy za nią 24,50zł.
W księgarni Sensus dziś 50% taniej książka Co za szycie!, którą napisała Anna Maksymiuk-Szymańska. Zapłacimy za nią 24,50zł.
W księgarni #ebookpoint dziś e-book w specjalnej cenie 9,90zł jest to książka Benedykt XVI. Ostatnie rozmowy, którą napisał Peter Seewald.
Na platformie z kursami Videopoint dziś cos dla ludzi spod tagu #programowanie 50% taniej kurs Programowanie w C#. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane techniki, który przygotował Przemysław Starosta. Zapłacimy za niego 34,50zł.

#czytajzwykopem #mirkopromocje
http://kaczus.ppa.pl/promocje
  • 4
  • Odpowiedz
Co myślicie o książce Java. Podstawy. Wydanie X? Nada się do podszkolenia trochę w Javie? Znam podstawy C++ i trochę podstaw Javy ale chcę więcej się dowiedzieć o Javie. Może polecicie jakiś inny tytuł? #java #programowanie
  • Odpowiedz
@Kilgharrah: Javę poznałem pobieżnie, żeby sprawdzić, czy będę umiał sie w razie czego jej szybko nauczyć. Było to kilkanaście lat temu i na razie nie potrzebowałem, więc co do Javy sie nie wypowiem. Z doświadczeń z językiem C++, to trochę ciekawostek znalazłem w książce typu Kompendium.
  • Odpowiedz