Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam.
Postanowiłem napisać anonimowo bo sporo osób mnie i moją dziewczynę tutaj kojarzy.
Co do sprawy:
Od pewnego czasu moja dziewczyna zachowuje się dziwnie(ponad pół roku).
Często wychodziła z koleżankami na kawę czy piwo. Na początku wydawało mi się to normalne bo ja też często z moimi kolegami wychodziłem na piwo, siłownię czy na cokolwiek innego.
Po pewnym czasie zauważyłem, że podczas tych swoich wyjść nie odbiera ode mnie telefonów. Nie dzwoniłem bez sensu tylko kilka razy jak miałem jakąś sprawę. Nie odebrała ani razu. Nie pytałem później czemu bo nie byłem podejrzliwy.
Jakiś miesiąc temu dzwoni do mnie jej mama, że nie może się do niej dodzwonić i czy mogę ją dać do telefonu. Dałem i wtedy zapaliła mi się lampka. Miała wyciszony telefon siedząc w domu. Zapytałem dlaczego - powiedziała, że nawet nie zwróciła uwagi.
Wtedy zrobiłem się naprawdę podejrzliwy. Ale wczoraj chyba się już upewniłem...
Wyszła na kawę z koleżanką po 16, wróciła po 20. I poczułem od niej dziwny zapach. Na 99% męskie perfumy.
Przemilczałem. Pytanie do Was:
Jak najlepiej ją sprawdzić tak aby obyło się bez awantur?
Sama się nie przyzna, na telefonie ma hasło, którego od ponad pół roku również już nie znam(kiedyś sama kazała mi odczytywać swoje smsy czy odbierać jak się kąpała itp.)
Jakieś rady? #zwiazki #zwiazki #zdrada #feels #rozowepaski #bolecnaboku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 203
@AnonimoweMirkoWyznania: Może po prostu szczerze z nią porozmawiaj i spróbuj czegokolwiek się dowiedzieć? Możesz podkręcić temat i dopytać z jakimi koleżankami się spotyka albo rzeczowo postawić ją pod murem i zapytać wprost. Raczej Ci się nie przyzna, że ma bolca na boku, ale podczas takich rozmów mogą wyjść jakieś kwiatki, po których doszedłbyś do wniosku, że coś jest tak. Awantura? Jeśli ma bolca to chyba dobrze, że będzie #!$%@? i szybciej
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym się starała jakoś upewnić przed inbą. Pewnie wylogowuje i hasłuje wszystko, na co ewentualnie mógłbyś zerknąć, więc może zapytaj dokąd idzie z tą koleżanką i pójdź tam później. Może akurat właśnie tam się spotykają albo rzeczywiście będzie siedziała z kumpelą. I zapach perfum nie oznacza, że spotyka się z facetem. Niektóre laski dla atencji chodzą grupowo do kawiarni czy klubów i tam są zagadywane.
@AnonimoweMirkoWyznania: Porozmawiaj z nią szczerze, bo co do męskich perfum nie wyciągaj aż takich wniosków. Kiedyś z moją koleżanką chodziłyśmy po drogeriach i tak nam się spodobał jeden z męskich zapachów, że całe nim pachniałyśmy. Jednak! Ja bym była już mniej ufna. Wygląda mi to na słynne wypady tinderowe, ale nic nie jest pewne! Pogadaj z nią jak się zapatruje na wasz związek, jakie ma plany na przyszłość. To trochę wygląda
PlujacyZboczeniec: @AnonimoweMirkoWyznania: Chlopie, ja rozwod zalatwilam prosto - bo wszystko (no, moze poza perfumami) smierdzialo jak u Ciebie. Haslo na komputerze na pierdyliard znakow, chodzenie z telefonem pod prysznic i panika jak telefonu dotknelam (a chcialam do mamy zadzwonic, akurat jego byl pod reka, przez kilka ladnych lat nie bylo najmniejszego problemu). "Zepsulam" swoj komputer, wiec ogladanie filmu bylo na jego, do tego drink za drinem, upilam #!$%@? i juz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pytaj wprost bo wylozysz karty. Moze "zgub" ladowarke, telefon pada, przypomnij sobie, ze musisz pilnie zadzwonic i popros ja o telefon... zadzwon gdzies do kogos zaufanego i gadaj o pracy na przyklad dosyc dlugo, obserwuj ja czy kontroluje caly czas... moze trafi sie okazja, zeby poprzegladac appki. Inna rzecz, ze moze kasowac np rozmowy na fb...

To z jednej strony, z drugiej nie panikuj, bo intuicja czasami płata figle.