Wpis z mikrobloga

Szimano Mireczki,

Potrzebuję Waszej pomocy przy testach nowej #gry nad którą od jakiegoś czasu pracuję. Możecie mnie kojarzyć z gry Zenge, lub kilku innych które na przestrzeni lat udało mi się popełnić.

Nowa gra to Art Of D. (d jak destruction), i jest to gra logiczna, w której rozwalamy w drobny mak różnego rodzaju figury i budowle.

Załączam krótki teaser coby było widać w co się pakujecie :)

Trochę o grze: wyjdzie na #steam #ios i być może #android , co do tego ostatniego pewności nie ma, bo #!$%@? potrzebuje to w #!$%@? mocy obliczeniowej (fizyka, masa klocków) na gpu, a androidy raczej tym nie grzeszą :/
Sama gra będzie miała minimalistyczną oprawę (coś jak to co widać obecnie, ale jeszcze będzie to konsultowane z grafikiem), do zrobienia jest jeszcze UI, dźwięki i dodanie odpowiedniej muzyki (będą utwory muzyki klasycznej).

Kiedy wyjdzie? Jak do marca się uda wydać to będzie super!

Jeśli chodzi o testy, potrzebowałbym głównie testów gameplaya oraz tego czy wszystko z planszy na planszy jest intuicyjne, co jest zrozumiałe, a co sprawiło kłopoty i konfuzje.

Wersje testowe dostępne są tylko na PC i Mac, póki co jest brak wersji mobile.

Jeśli bylibyście tak mili i poświęcili chwile (22 poziomy są grywalne, później kilka eksperymentów), byłbym bardzo wdzięczny.

MARCHEWKA:
Dla każdego mireczka i miruny, który potestuje giraske i napisze feedback, jest małe #rozdajo w postaci kluczy (steam i android) do gier:
Zenge, "klocki", Hook (te dwie ostatnie popełnione przez @loginov)
Również każdy kto pomoże, dostanie kluczyk do pełnej wersji Art Of D. jak już zostanie wydana :)

Odzywajcie się w komentarzach albo na PW to podeśle w PW lineczkę do gry. Z góry wielkie dzięki za pomoc!

Pozdróweczka,
Chomiczek
omx - Szimano Mireczki,

Potrzebuję Waszej pomocy przy testach nowej #gry nad którą...
  • 37
@Perlo: to miej prace, a mi daj robic gry.
a kwestie oceny "gownianosci" pozostaw graczom.
szczegolnie ze gdybym sie sluchal takich jak Ty, chodzilbym dalej do pracy, a nie robil gry :)

podsumowujac: zdanie osoby ktora twierdzi ze cos nie jest gra, nie wiedzac do konca czym gry są, nie jest dla mnie istotne, dlatego sugeruje zebys zajal sie tym, w czym jestes dobry: byciem bordo, oraz chodzeniem do pracy.
@omx: Zobacz na gre Besiege, tworzone przez male studio, a gra to jest kosmos w porownaniu do twojego czegos. Nie dosc ze rozwalamy sobie zgodnie z fizyka przedmioty jak u Ciebie to jeszcze budujemy wlasne maszyny, mamy ladna oprawe graficzna itd. I to jest gra, a nie to co Ty nazywasz gra.

Sorry Ty nie robisz gier, robisz wyroby gropodobne. Nie masz widocznie ambicji zeby zrobic cos ciekawego, wiec idziesz na
@Perlo: btw patrzac na Twoja aktywnosc na wykopie, widac ze dla ciebie wsztstko jest gownem, i kazdy jest glupi a ty jestes madry. powodzenia w zyciu :)
@omx: Ale co mam im powiedziec? Masz 700 ocen na steamie gdzie sa miliony uzytkownikow, Ty masz 700 ocen bo gra byla w bundlu xD Serio nie masz zadnego argumentu, nawet nie potrafisz poprowadzic rozmowy. Powiedz mi prosze czym sie wyroznia Twoja gra, czemu mialbym ja kupic? Zachec, pokaz ze to nie jest gowno. Czy na pierwsza lepsza krytyke odpowiesz tak ja na moja?
Dobrz eprzynajmniej ze ten badziew wyceniasz na
@omx: Bo smialem skrytykowac ten wyrob gropodobny?
Daj mi kilka przekonujacych argumentow dlaczego mam kupic te gre, czym sie wyroznia, co wnosi na rynek gier to usune konto i ja kupie xD Dawaj