Wpis z mikrobloga

Melduję wykonanie zadania.
Nie wszystko poszło po mojej myśli bo pierwotnie planowałem zaśpiewać, ale zabrakło mi entuzjazmu(pomijam to, że nie umiem śpiewać) więc zająłem się punktem drugim czyli dostarczeniem karmy do schroniska lub spacer z psem zeń. Tu też miało być inaczej bo umówiłem się ze znajomymi na dziś rano by pojechać do schroniska i ogarnąć oba punkty, ale w skrócie nie wypaliło więc już po godzinach urzędowania zapakowałem się w tramwajkę i wyruszyłem do Sosnowca- nie wiem czy to było najbliższe schronisko, ale akurat o tym dowiedziałem się od koleżanki, która często tam coś zawozi. Nie powiem żeby mi się jakoś wybitnie chciało jechać bo raz, że Sosnowiec(ostatnim razem jak tam byłem to wbiłem sobie ogrodzenie w stopę), a dwa, że ciemno, deszcz i wichura(która trzciną zaledwie tylko kołysała), ale zobowiązałem się to się zobowiązałem ;)
Po około 40 minutach w tramwajce dotarłem na miejsce(o dziwo nikt nie pytał o paszport), co ciekawe przystanek nazywał się "Milowice Zakład Mięsny" więc nie jestem przekonany czy dobrze zrobiłem jadąc właśnie tam.
Nawigacja w telefonie mi nie działa(windows phone), ale o dziwo trafiłem od razu dzięki znakom.
Znalazłem budynek, zapukałem, zostawiłem i pożegnałem się z Sosnowcem.
#wykopchallenge
  • 16
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (113)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na http://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać IrvinTalvanen

! @Akayari @norbi111 @JadeCiWplusowac @Yasiek666 @pszemo98 @Do_it @Alkath @m4ti1232 @astin @Programerus @Staraagrafka @michal_misiek @HetmanPolnyKoronny @kielonek @kocio @nariox @DawidKb @VVeronika @goras @kacperski1
  • Odpowiedz