Wpis z mikrobloga

Obejrzałem materiał #gonciarz vol.2 p.t "#!$%@?łem" na temat promocji jego nowej linii i dlaczego ta promocja nie wyszła... Niestety ten materiał wcale mu nie pomógł, co więcej... w pewnej chwili sam zapędził się w kozi róg i dokonał jakże japońskiego seppuku.
Dlaczego?
Gloryfikuje fakt że materiały pochodzą z Polski jednocześnie chwaląc się zyskami z Patronite na którego gimby mu łożą a z którego i tak ma więcej "hajsu" (wspomniał też że z materiałów sponsorowanych ma hajsu więcej niż z Patronite, pierożków i zeszytów razem wziętych) więc po co miałby to robić skoro hajs gimbusów się zgadza, prawda?
"-Bo miał taką zajawkę..." - tu cytat.
Skoro hajs od gimbusów tak bardzo mu się zgadza to dlaczego jego patronite'owi supporterzy w ramach gratyfikacji za dotychczasowe wsparcie nie dostaną od niego koszulek (jakże limitowanych i jakże zajawkowych) w prezencie?
Zauważyłem że wydźwięk tego filmu brzmi nieco pretensjonalnie, że to kasa z Patronite należy mu się jak psu buda...
...a to chyba nie o to w tym wszystkim chodziło.

Szkoda, mogło być pięknie, przynajmniej przyznał że marketingowo to #!$%@?ł, bo najwidoczniej to nie jest jego najsilniejsza strona lub erudycji która pozwala mu postrzegać otoczenie w pretensjonalny sposób na co niewątpliwie ma wpływ jego partnerka o jednym wyrazie twarzy i pretensjonalnym stylu przekazywania myśli.
#polskiyoutube (użyłem tagu który czarnolistuje)
  • 8
@nihon: "drame" wydaje mi sie ze duzo ludzi naduzywa tego slowa, po prostu cos sie dzieje to ludzie chca sie wypowiedziec i tyle, ja nigdzie w wpisie @AmonGoeth nie widze nakrecania afery, merytorycznie, elegancko, z kulturka, mozna sie z nim zgodzic czy tez nie, podyskutowac, po to jest internet

a juz odwolujac sie do wpisu

Szkoda, mogło być pięknie, przynajmniej przyznał że marketingowo to #!$%@?ł, bo najwidoczniej to nie jest jego
@nihon: no rozumiem, ale czego w sumie oczekujesz pod tymi tagami? sprawa jest swieza i na ustach wszystkich obserwujacych bedzie jeszcze pewnie kilka dni :P marudzisz troche
Skoro hajs od gimbusów tak bardzo mu się zgadza to dlaczego jego patronite'owi supporterzy w ramach gratyfikacji za dotychczasowe wsparcie nie dostaną od niego koszulek (jakże limitowanych i jakże zajawkowych) w prezencie?


@AmonGoeth: bo nie? co to za durne pytanie?
Skoro hajs od gimbusów tak bardzo mu się zgadza to dlaczego jego patronite'owi supporterzy w ramach gratyfikacji za dotychczasowe wsparcie nie dostaną od niego koszulek (jakże limitowanych i jakże zajawkowych) w prezencie?


@AmonGoeth: Co za głupie pytanie. To jak zapytać dlaczego ludzie których lubią swoją prace lub ich praca jest ich pasją dostają za nią wynagrodzenie, w końcu powinna im wystarczyć sama frajda z działania.
Co to za logika w ogóle?
@Retrospekcja: jakbyś zrozumiała (zakładam że jesteś reprezentantką płci przeciwnej) kontekst tej wypowiedzi to twój wpis nie miałby miejsca, przez większość filmu autor dokonuje retrospekcji swojego poprzedniego filmu rozkładając go na czynniki pierwsze pokazując "co autor miał na myśli" problem w tym że w pewnym momencie plan który zakładał wytłumaczenie procesu i przedstawienie kosztorysu zamienił się w pokaz erudycji człowieka z syndromem piotrusia pana.

Z tego wszystkiego są tak beznadziejne pieniądze że
@AmonGoeth: Radziłbym z nią nie dyskutować, bo zawsze jej jedyne dwa argumenty to "zazdrościcie mu hajsu" i "szkalujecie go, bo jest lewakiem". Przypominam jeszcze raz @Retrospekcja, że Markowicz też jest lewakiem, a jakoś nikt mu tego nie wypomina, może nie jest #!$%@? hipokrytom i nie wciskał na siłę ludziom swojego światopoglądu? Przypominam również, że problem nie leży w hajsie - problem leży w tym, w jaki sposób prowadzi ten swój