Wpis z mikrobloga

Chwalimy się! Wreszcie mamy film z prawdziwego zdarzenia. Oprócz samego wynalazku możecie tu zobaczyć naszą fabrykę, magazyn i część biura.
Dziękujemy jednemu z mirków - @tadyo za udostępnienie ciągnika z naczepą (potrzebny był brak napisów bo to wideo będzie w kilku wersjach językowych).

Nagrywaliśmy już 2 miesiące temu, zmieściliśmy się w jednym dniu (od 6:00 rano do 23:50, kiedy poszliśmy na kebab). Najdłużej zeszło z postprodukcją, m.in. z kolorowaniem owoców, bo trafiły się wyjątkowo zielone i innymi bardziej skomplikowanymi sprawami.
Dron użyty podczas nagrań to DJI s900.

Na planie trafiliśmy na kilka problemów, m.in.:
- w studiu meblowym 3 razy wybiło bezpieczniki, chyba przez kombinacje ze światłem
- jednemu pracownikowi produkcji pękły spodnie podczas podnoszenia płyty przed kamerą
- nie mogliśmy dojechać dostawczym "autem kuriera" do umówionego domu bo rozkopali całą drogę pod kanalizację

Przy nagrywaniu wypiliśmy łącznie 3L kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego oglądania!
#solgaz #polska #film #wideo #reklama #marketing #chwalesie trochę też #solgazopowiada
SOLGAZ - Chwalimy się! Wreszcie mamy film z prawdziwego zdarzenia. Oprócz samego wyna...
  • 167
Jedyne co mi się spodobało i uznam za wartościowe to wizualizacja gazu pod płyta. Reszta mogłaby jak dla mnie zostać wycięta bo nic ciekawego nie wnosi, takie tam standardowe ujęcia z co drugiego filmu wizerunkowego. Następnym razem na waszym miejscu skupiłbym się na pokazaniu produkcji w większym stopniu, na pokazaniu potencjalnemu klientowi jakości, a nie tego jak to zajebisci i duży jesteśmy. No ale rozumiem, potencjalny importer to łyknie, ale świadomy konsument