Wpis z mikrobloga

I jest - recenzja xiaomi redmi 4 pro - klik, żeby obejrzeć na YT - link do produktu wspierajacy mój kanał :) - KLIK, lub taki zwykły - KLIK, Redmi 4 to następca bardzo popularnej 3ki - tamta miała świetną baterie, dobre wykonanie, nienajgorsze parametry ale wstrętny wygląd. A jak wyglada redmi 4 i czy to tylko ewolucja, a może rewolucja? Tego dowiecie się z recenzji na którą zapraszam :)

A nastepnie Mi Mix, Elephone s7, sluchawki, Redmi 4a i moze Air 13 (laptop od xiaomi) i chce tez Meizu pro 6 plus, Nubie z11 itp itd :P

#xiaomi #majsterpirzu #android #chinskiecuda #itemyzchin #telefony
Pobierz Pirzu - I jest - recenzja xiaomi redmi 4 pro - klik, żeby obejrzeć na YT - link do pr...
źródło: comment_IIGbTbgBkVBdGMs0RmXUOdck0WFffoxM.jpg
  • 33
@Pirzu: wiesz czy redmi 3s dostanie andka 7? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest w ogóle szansa? Nie znam za bardzo stanu aktualizacji xiaomi, wiem tylko że robią updejty tej swojej nakładki non stop.
@sunsu-sun: @Pirzu: większość nowych snapów czyli między innymi 430 w 3S co siedzi dostała wsparcie API Vulkana od qualcomma co równa się wsparciu andka 7 - a czy będzie to tylko zależy od Xiaomi, bo ze strony qualcomma nie ma problemu akurat
@Pirzu: jedna uwaga, nie możesz porównywać go do 3S którego "testowałeś w wakacje" ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo miałeś dużo słabszą wersję 2GB pamięci, między 2 a 3GB jest spora różnica obecnie
@Pirzu: ano dlatego, że z 2GB możesz zwolnić mniej pamięci niż z 3GB, po prostu większa elastycznośc. I pewnie w wersji 32GB ta pamięć wewnętrzna jest szybsza niż 16 bo jest jej dwa razy więcej, przynajmniej często tak jest w innych telefonach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

powinieneś porównać zwykłe redmi 4(nie A, bo chyba ma słabszy procek - ten co 3S) do 4 pro, bo mają ten