Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mam do oddania jeden egzemplarz gry Mass Effect Andromeda na pc!

W #andromeda gra mi się tak wybornie, że postanowiłem w miarę moich ograniczonych możliwości sprawić, żeby ta gra sprzedała się lepiej pomimo zalewającego ją hejtu.
    Najpierw kupiłem preorder dla siebie, a dziś w sklepie dorwałem wersje pudełkową dla wylosowanego szczęśliwca.

Zbieram głosy do 24:00 dnia dzisiejszego od teraz.

(aha, jeszcze jedno. Jak wylosuję ciebie i po przeanalizowaniu twojej aktywności zauważę jakikolwiek hejt w kierunku tej gry losowanie zostanie powtórzone

#rozdajo #masseffect #andromeda #zadarmo #gry
    pokaż całość

odpowiedzi (41)

I oto jest. Dopiero teraz wrzucam zdjęcia, bo trochę zajął pierwszy spacer i zapoznanie się z domem oraz podwórkiem. Jak się wabi, to jeszcze nie ustalone. W schronisku nazwali go Goofy, ale tylko żeby jakoś odróżnić, i tak nie reaguje na imię. Chociaż rodzinie się spodobało to imię i tak go zwą. Ja osobiście nazywam go per Kotlet, bo z jakiegoś powodu akurat na to słowo reaguje xD Wiek to około 2 lat. Długowłosy, zgodnie z zaleceniem alergologa. Boi się też każdego z rodziny poza mną. Wiadomo, ja to zawsze jestem kochany i najlepszy (kryptoreklama dla różowych) (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    Wołam plusujących i komentujących
    #gownowpis #zwierzaczki
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

Sytuacja sprzed chwili :D jednego pracownika nie ma od rana, przychodzi po południu i taki dialog: J - ja D-Darek
    J: heloł, coś się stało?
    D: mam zwolnienie, jestem chory na głowę
    J: to wiem :D na co zwolnienie dostałeś?
    D: no patrz! na głowę (i pokazuje mi zwolnienie od psychiatry na 2 tygodnie) a bo wiesz... mieliśmy problem z wycinką drzew [wyciął drzewa na działce, współwłaściciele się nie zgodzili i go podjebali]
    J: no ale chyba nie pobiłeś nikogo?
    D: Nieeeeee ale wziąłem piłę motorową i goniłem ludzi
    J: O.o

No to jeszcze chwilę pogadaliśmy i poszedł do domu. Co za aparat z niego :D

#pracbaza #oswiadczenie #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (14)