Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Słuchajcie bo jest sprawa koledzy. Mam dziewczynę od 4 lat, wszystko super wiadomo ale od pewnego czasu zaczelo się lekko ze tak powiem pierdolić. Ostatnio zmieniła mi się praca i robie na same nocki. A różowy pasek zostaje sam w domu bo na rano ma uczelnie. ALE od pewnego czasu dowiedziałem się ze poznała na uczelni chłopaka (kolegę) i czasami po zajęciach chodzą na kawę itp. Mi to kompletnie nie przeszkadza bo też mam swoich znajomych z którymi czasem chodzę na piwo itp. Ostatnio coś mi zaczęło smierdziec, przed wyjazdem do mojej pracy na nocki parę razy była sytuacja ze mój różowy stroil się jak na wesele. Pomyślałem ok może gdzieś z koleżankami idzie nie wnikam. Pewnego wieczoru napisałem do mojej luby co porabia. A ta ze jest z tym fagasem w kinie bo miał darmowe bilety (na pewno darmowe). I słuchajcie dalej, rano wracam z pracy i co widzę, ten fagas wychodzi z mojej klatki, było tylko cześć cześć. Jak mi serce nie stanelo to masakra, wchodzę na górę a moja luba sobie słodko śpi. Ja ją budzę i mówie do niej co robił tutaj ten fagas. A ona ze wczoraj zapomniała z jego samochodu portfela i jej teraz podrzucil. Combo w głowie a serce bije. Powiedziałem ze wychodzę, poszedłem do zabki o 7 rano po wódkę i pojechałem do kumpla gdzie siedzę do teraz. Nie odbieram od niej telefonów. Wziolem chorobowe na dzisiaj bo mnie nosi i musze zachlac. Co byście zrobili w takiej sytuacji?
  Myślicie że z nim spała czy za dużo sobie wyobrażam?

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  Nie rozumiem za chuja ludzi broniących #wardega
  Zignorował pierwszy znak - nakazu skrętu w prawo
  Zignorował drugi znak - zakazu wjazdu
  stawiał opór podczas zatrzymania i się głupkowato przy tym cieszył do kamerki
  A teraz płacz bo ktoś mu to wytknął.
  #polskiyoutube #youtube
  Tłumaczenie się tym ze dużo ludzi tam wjeżdża niczego nie zmienia, Ci ludzie tak samo jak Sylwester powinni oddać prawo jazdy. Jeśli się łamie 2 razy prawo w ciągu 5 sekund to dobrze by było zapisać się ponownie na kurs prawa jazdy.
  Policjant go dusił? No trudno, co miał zrobić? Pogłaskać go po główce i po prosić by nie trzymał sztywno karku tylko wsadził ten łeb do samochodu? Inny by wziął ten łeb, jebnął o samochód i tyle XD
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • odpowiedzi (14)