Wpis z mikrobloga

Ta #chinskiebajki to prawdziwa obraza dla rozumu i godności człowieka. Myślę że ludzie to oglądają z tego samego powodu co kapitana bombę tzn. to jest tak absurdalne że aż śmieszne (no i są cycki). Anime jest idiotyczne,prymitywne ( w sumie to ecchi więc to normalka dla tego gatunku) i z żenującym głównym bohaterem (ale są cycki). Fan serwis wrzucony bezmyślnie i na siłę. Mimo to robią 4 sezon (więcej cycków). Choć muszę powiedzieć że akurat w tym gatunku anime się wyróżnia fabułą i pomysłowością.
Pozwoliłem sobie popełnić mem, który pokazuję jak leniwy jest miejscami scenariusz #manga #anime
c.....n - Ta #chinskiebajki to prawdziwa obraza dla rozumu i godności człowieka. Myśl...

źródło: comment_tubuI2clrszPoKpvsJ9NEoYYL03kaDtZ.jpg

Pobierz
  • 11
@crystaldragon:
Dwa sezony DxD były spoko, w 3 coś się popsuło i #!$%@? jakiś battle shounen.
Highschool to jest jedno z nielicznych anime, w którym fanserwis naprawdę jest przyjemny w odbiorze, głównie za sprawą (jak na haremowe standardy) dobrych postaci.
@RatedR: DxD jak na harem jest naprawdę spoko,jak dla mnie trochę zepsuli uniwersum przez rozszerzenie go o inne mitologie + 3 sezon został niepotrzebnie rozszerzony o 3 ostatnie odcinki.Ale poza tym zasługuje na mocną 7.I jak rzadko kiedy mc swoją stuleje ma uzasadnioną.