Wpis z mikrobloga

@criskrzysiu: mam obłożone 25k.ale myślę że zmieszczę się w kwocie poniżej 20k. Transport biorę pod uwagę wszelaki. Od samolotów po autostop. W Azji można tanio wynająć skuter. Na Lombok będę chciał też pewnie wypożyczyć rower bo lubię ten środek transportu :)
Od kilku lat sporo podróżuje i nie żałuję ani złotówki jaki wydałem na ten cel więc gorąco Ci polecam taki sposób "targnięcia się" na swoje dotychczasowe życie :D
  • Odpowiedz
@ajsp wiesz trochę podrozowalem. Mieszkałem chwilę w Dubaju byłem w Chinach i mieszkałem 10 miesięcy na Filipinach... Dubaj jest ok na 3-4 dni Chiny zależy gdzie , ale Filipiny TAK polecam polecam polecam :) w Kambodży mogę ci dać namiary na resort w którym są Polacy moi przyjaciele, znam ludzi i z Indonezji i Malezji, ale dawno z nimi nie gadałem , ale w sumie Najbardziej polecam Filipiny :) mam tam setki,
  • Odpowiedz
@ajsp mieszkałem na siquijor island znam tam tysiąc osób. Obecnie jest tam moja wspolniczka. Wyjechała na pół roku na długie wakacje i w sumie trochę pracują, bo otwieramy firmę eksportową. Jest na tej wyspie spór Polaków, ale tylko i wyłącznie fajnych... Poza jednym wyjątkiem. Jeszcze bantayan jest tam polskie osiedle. Odradzam manile i Cebu. Zmula. Jest tam wyspa bohol mega i niedaleko siquijor i Boracay, jedna z najpiękniejszych plaż na świecie, ale
  • Odpowiedz