Wpis z mikrobloga

URODZINY W BOŻE NARODZENIE NAJGORZEJ.
Mirki i Mirabelki napijcie się ze mną kompotu. Co prawda już nie świeżego bo 3 dniowego,innego już nie mam.Przez te parę dni przypominałem się rodzinie, że mam urodziny ale ciągle i ciągle świętowali narodziny Jezusa. Jezusek tamto, Jezusek tamto, a tu pierwsza gwiazdka, a tu boże narodzenie, a tu cud, bydlęta klekąjąąąąąą,że stajenka. Król Polski ma już 2016 lat ho ho heh.Za każdym razem jak chciałem się przypomnieć, że też mam urodziny to mi przerywano. Wyglądało to mniej więcej tak - WIECIE, ŻE DZIŚ MAM U?
-o o o zobaczcie jak ładnie Krzysiu Krawczyk śpiewa kolędy polski taki elvis preslej, meżzczyzna prawdziwy polak alfa samiec
-o PIS to jest jaki jest ale za peło to jak w lesie
-CO DZIŚ MASZ? CO MASZ? dziewczynę w końcu moze ? No już myślałem, ze jesteś ten no no homo homo sapiens jakiś uff

Gdy na stół wigilijny weszła jedna z 12 potraw, bardzo polskie danie o patriotycznej nazwie ''Soplica'' to po kilku głębszych zebrałem się na odwagę i wymyśliłem niecny plan. Zacząłem udawać, że krztuszę się ościami króla wód polskich karpia. Po 44 sekundach głośnego krztuszenia się oczy famili skierowały się na mnie. Wtedy wypaliłem JA TEŻ MAM DZIŚ URODZINY. ekhmmm.
Niezreczną ciszę przerwał szept wujka ''to co może po jednym?''.
Odśpiewano 100 lat ale słyszałem jak parę osób donuca sobie pod nosem ''100 LAT jezusku 100 LAT jezusku'' ale udawałem,że nie słyszę i ubrałem twarz w uśmiech pytona, który pożarł konia i trawi kopyta.
Mentalną ością była kuzynka-kujonka, która powiedziała z wyższością w głosie W WIGILIE MA TEŻ URODZINY ADAM MICKIEWICZ I...RICKY MARTIN!
Po krótkiej recytacji Reduty Ordona wszyscy zaczeli śpiewwać livinlavidaloca a ja w ciszy liczyłem ile prezentów mnie omineło przed tą datę ale poniekąd cieszyłem się widokiem tańczącej, uśmiechniętej rodziny. To rzadki widok bo z rodziną najlepiej na zdjęciu ale ten widok był w sumie jak najlepszy prezent.

#urodziny #stolat #heheszki #pasta
r.....a - URODZINY W BOŻE NARODZENIE NAJGORZEJ. 
Mirki i Mirabelki napijcie się ze m...

źródło: comment_PZ5BODZ0qenEx8YmmIKH2U1FiUVbWIJJ.jpg

Pobierz
  • 1