Wpis z mikrobloga

Telezakupy Mango "Noże w bloku z włosiem syntetycznym zestaw 4 cz. Dione" firmy Amefa w cenie 39,90 zł (ze 149,90), do tego -10 zł rabatu (kod: RABAT10) + paczkomat 10 zł to wychodzi 45,91 zł. W visa oferty jest obecnie zwrot 23 zł za dowolny zakup w tym sklepie zatem zestaw 4 noży Amefa wychodzi ok. 23 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to taka trochę #cebuladeals
p.s.
mam jeszcze ofertę np. na 10% rabatu na paliwo BP i 12% rabatu do Carrefour :D
wygrzebane tutaj
#telezakupymango #promocje #promocja #kodrabatowy #kupujzwykopem #visa #visaoferty #mangotv
bowevev - Telezakupy Mango "Noże w bloku z włosiem syntetycznym zestaw 4 cz. Dione" f...

źródło: comment_7IYfEGRP3xnzlToio96UFTD0LSe1hklL.jpg

Pobierz
  • 27
@galeon: rejestrujesz się na visa oferty, dodajesz kartę visa i jak masz daną okazję to płacisz tą kartą - w max tydzień kasa na koncie. Działa to podobnie do mokazji mbankowych :) tylko o wiele sprawniej i szybiecj płacą
@bowevev: Za te dwadzieścia kilka złotych to wszystko warto ;-).
Ta stal jest całkiem ok, na nożach się sprawdza, twardość z tego co pamiętam 52-54 HRC co przekłada się na to, że nie stępią się bardzo szybko a jak się stępią to łatwo naostrzyć. Z bardziej znanych w Polsce marek to Gerlach tej stali używa w swojej średniej półce, mam jeden nożyk Gerlacha z x30cr13 i jest ok.
Amefy mam sztućce