Wpis z mikrobloga

Skąd ci fanboye linuksa biorą windowsowe doświadczenia to ja nie wiem xD

Pod prawie każdym artykułem gdzie padnie jakieś porównanie tych dwóch systemów jest multum ludzi, którzy wyskakują z argumentami nie wiadomo skąd:
-na windowsie to się wszystko wiesza i zamula - na linuksie też będzie się wieszać i zamulać jak w tle będzie działać multum programów albo sprzęt będzie za słaby do wymagań systemu. Tylu konfiguracji już używałem na wielu wersjach obu systemów i jeśli coś się wieszało to przyczyną był program albo uszkodzenie samego sprzętu a nie system.
-ło panie gdzie nie wejdziesz to zyliard wirusów złapiesz - nie wiem jakie strony trzeba odwiedzać bez adblocka by coś złapać
-hurr durr przecież gry też są na linuksa!!! a jak nie to to dlatego, że na komputerze sie nie gra tylko pracuje!!! hur durr - xDDD

#linux #windows #bekazpodludzi #przemysleniazdupy #gownowpis #komputery
  • 29
@MrOsamaful: Ale podłącz i wtedy sprawdzaj, wcześniej nie zadziała.
A tak serio, klawiatura to standard, który jest starszy z 10 razy niż przeciętny użytkownik wykopu
@mielizna: z wifi zawsze jest problem. Jak zresztą z każdą dodatkową rzeczą pod linuchem
Tak szczerze-winda jest dla ludzi który chcą wygody-wszystko proste, łatwe, przyjemne i gotowe dla debili.
Linux-pozwala zachować zasoby, działa w #!$%@? stabilnie ale to zabawka dla kogoś kto ma czas i umiejęsności by wszystko sobie ładnie postawić. Oba systemy mają swoje zalety i wady.