Wpis z mikrobloga

Dobra, byłem na tym Łotrze Jeden wczoraj.

Pierwsza myśl po seansie - wystarczyło, że nie pojawił się ten głupek Obiwan i już nie było komu co #!$%@?ć xDD

! Trochę zabolał mnie brak napisów na początku filmu, a i logo jakieś takie niedorobione

Film jest inny niż Epizody, więc nie każdemu może się spodobać. Jestem zadowolony, fajnie, że wyjaśnili kilka "nielogicznych" wcześniej rzeczy
! np dlaczego Imperium zbudowało potężną stację kosmiczną, którą można zniszczyć jednym strzałem xDD Teraz już wiadomo o co kaman

Baaardzo przypadł mi do gustu fakt, że w tym filmie Rebelia nie jest czarno-biała. Są tam różne frakcje, które kłócą się między sobą, są bandyci, mordercy itp.

No i #!$%@? złodupiec Vader, elegancko im to wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam

#starwars #gwiezdnewojny #film
  • 9
@kwadrylion: okej, tu będzie duży spoiler, więc jak ktoś nie oglądał to nie klikać:
! Ojciec tej dziewczyny z plakatów był głównym inżynierem Gwiazdy Śmierci. Uznał, że czy z nim, czy bez niego, to ta broń i tak powstanie. Dlatego postanowił udawać lojalność Imprerium (w stylu Konrada Wallenroda), przez lata wzorowo pracować, a potajemnie umieścić poważną wadę konstrukcyjną, która pozwoli na łatwe zniszczenie Gwiazdy Śmierci.