Wpis z mikrobloga

Pod #geopolityka #bartosiak ktoś zamieścił ogłoszenie - wystawił na sprzedaż książkę J. Bartosiaka "Pacyfik i Eurazja O wojnie", używaną, za 135zł, argumentując, iż sprzedaż książki została wstrzymana ... jednak jej nowy egzemplarz, np. tutaj kosztuje wyłącznie 79pln. Kiedy o tym wspomniałem w komentarzu, ktoś prawdopodobnie usunął całość. Jeśli mireczku skorzystałeś z tej niewątpliwej okazji polecam dobrze przemyśleć zakup.
  • 4
@HaHard: ja wrzuciłem ofertę. Przeczytałem na fanpejdżu Centrum Studiów Polska-Azja (https://www.facebook.com/poland.asia/posts/10150783742129955) że wyprzedali cały nakład. I dałbym sobie rękę uciąć że jeszcze w zeszłym tygodniu na allegro były książki po 130-140zł. Moja wina za niedopatrzenie.

Piszę to tylko dlatego żeby ktoś nie pomyślał, że chciałem kogoś oszukać.
że wyprzedali cały nakład.


@Karburator_z_odzysku: wyprzedali cały nakład, pomimo popytu reedycji nie będzie, to się nazywa marketing w wykonaniu CSPA. Po prostu biały kruk ;).

Piszę to tylko dlatego żeby ktoś nie pomyślał, że chciałem kogoś oszukać.


ok, równie dobrze mogliśmy to wyjaśnić w Twoim wpisie. Jednak zdecydowałeś się wpis usunąć bez żadnego komentarza i stąd reakcja.
@future_taylor: napisałem to przewrotnie :). Moim zdaniem reedycja to naturalny ruch wydawcy jeśli na książkę jest popyt (no chyba, że info o popycie jest także wyssane z palca). Na aukcji, do której link zamieściłem do nabycia znajduje się aż 350 egzemplarzy, natomiast popytu wielkiego nie widać. W każdym razie, według mnie niezależnie teraz czy później - jeśli będziesz chciał kupić, spokojnie tę książkę dostaniesz.