Wpis z mikrobloga

Szukając dzisiaj pewnej rzeczy, właściwie to wisiorków wykonanych z metali z min lądowych z Kambodży ( ). Nie pytajcie dlaczego. Trafiłem na stronę organizacji Conservation International, zajmującej się szeroko rozumianą ekologią.

Mają oni taki projekt: Nature Is Speaking. W wielkim skrócie. Znane głosy, takie jak Harrison Ford, Kevin Spacey czy Penelope Cruz, wcielają się w... no właśnie. Wcielają się w Ocean, w Niebo, w Matkę Naturę, w Wodę, etc. i mówią jak z ich perspektywy są traktowani przez ludzi.

Niesamowite wrażenie. Prosty zabieg, a wciska w ziemię.

Pozwoliłem sobie zrobić znalezisko: O TU z jednym z tych filmów. Reszta jest na stronie organizacji (link w powiązanych).

Polecam bardzo, bo już dawno nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia.

PS. Czasami myślę, że człowiek jest największym szkodnikiem jaki chodzi po Ziemi. Bierzemy i nie dajemy z powrotem. Chęć niszczenia jest w nas silniejsza niż tworzenia. To co stworzyła natura bierzemy bez opamiętania, jakby nigdy nie miało tego zabraknąć. Ehh...

#mirkoreklama #ekologia #natura

i zawołam jeszcze #postmanstories bo chciałbym aby ten film, a raczej filmy dotarły do jak największej liczby osób.
Pobierz
źródło: comment_P1ARh3iJrCVusudU5BLQ83WqIMlkpjgn.jpg
  • 9