Wpis z mikrobloga

Siema ponownie Mirki!

W ten ostatni dzień 2016 roku wrzucam podsumowanie tego co udało się zrobić od połowy sierpnia do dzisiaj w Up&Up - grze układance, która już niedługo będzie dostępna na Google Play i App Store. Zaczynałem od totalnego zera jeżeli chodzi o umiejętności w Unity. Z czasem popełniałem błędy, dzięki którym uczyłem się coraz więcej, a progress moim zdaniem widać gołym okiem, więc trochę #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od ostatniego update'u sporo się zmieniło. Kto śledzi moje social media mógł obserwować ten rozwój na bieżąco.
Więc przy okazji:
Facebook
Twitter
Instagram

Ostatnio skupiliśmy się na animowaniu poszczególnych obiektów gry. Pod nóż poszedł główny bohater. Dodaliśmy animacje zderzenia, przesuwania, lotu, pęknięcia oraz porażenia.

Planujemy całą grę opakować w ciekawą fabułę, która przyciągnie uwagę potencjalnych graczy.

Co sądzicie?
Z góry dzięki za każdy feedback, bo wiele z Waszych sugestii wcieliłem w życie.

PS. Znajdzie się tu może ktoś kto robił już filmy promocyjne gry albo zna kogoś takiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gamedev #gry #unity #unity3d #programowanie #androiddev #ios #android #indiegamedev #indiegames
  • 7
@kamcc:

skupiliśmy się

Używasz liczby pojedynczej i mnogiej we wpisie więc kto pisze grę? Ty czy my?

Przyjemnie się ogląda video. Powodzenia.
@LeD7: Mój błąd ( ͡° ʖ̯ ͡°) przez 3 miesiące grę tworzyłem sam, potem dołączyła osoba zajmująca się grafiką, więc w sumie tworzymy ją we dwóch