Wpis z mikrobloga

Będę chciał być za tydzień w pełnej gotowości umysłowej, pełna koncentracja i świeżość umysłu. Najlepiej jak bym mógł 20h w takim stanie wytrzymać.

Jakieś rady?
Kupiłem sobie "mb brain activator" czy jak mu tam było, planuję tydzień spać po 7,5 h, dziennie.

Teraz jeszcze tylko nie wiem jak rozkręcić mózg aby kreatywność sie włączyła na maksa, (jakieś medytacje? tydzień starczy?)

Da się coś w tydzień zrobić? co przyniesie jakiekolwiek skutki..jakieś odżywianie?

#pytanie #mozg #koncentracja #dieta
  • 20
modafinil żadne nootropy.


@chuckmls: hm..

z powodu przypadków ciężkiej toksyczności dermatologicznej. Do powszechnych działań niepożądanych należą bezsenność, ból głowy, nudności, nerwowość i nadciśnienie tętnicze[6].


Nie brzmi dobrze, możne to legalnie kupić w ogóle?
@LowcaG: można legalnie kupić z receptą, tak samo jak metylofenidat, tylko że ty na to recepty nie dostaniesz. Zadałeś pytanie, masz odpowiedź. Legalne "suplementy" Ci gówno dadzą bo nie działają. A nootropy się baardzo długo rozkręcają a ich działanie i tak jest na pograniczu placebo.
odrzuć pasywne rozrywki typu telewizja, kolorowe czasopisma, scrollowanie internetów i spotkania ze znajomym


@heliodorgi: hm..o tym nie pomyślałem, co prawda, tv nie oglądam, kolorwoych czasopizm nie czytam, ze znajomymi może byc trudniej, ale ok, ale scroloownaie internetów... hm..to może być racja, wykop mnie ogólnie ogłupia :P

zapisana rada.. wykop maks pół godizny dziennie od dziś ;)
można legalnie kupić z receptą, tak samo jak metylofenidat, tylko że ty na to recepty nie dostaniesz. Zadałeś pytanie, masz odpowiedź. Legalne "suplementy" Ci gówno dadzą bo nie działają. A nootropy się baardzo długo rozkręcają a ich działanie i tak jest na pograniczu placebo.


@chuckmls: dzięki za wyjaśnienie :)
no właśnie tak myślałem (tzn. myślę, że jak bym bardzo chciał to bym załatwił, tzn. .nie ja), to sobie daruję.

ok, placebo
pół godziny to katorga, lepiej odpuścić w ogóle, wg zasady czego oczy nie widzą tego sercu nie żal, a umysł się odpręży


@heliodorgi: uzależnienie to uzależenie nie ma co się oszukiwać ;)
Z resztą chodzi tylko o pasywne zachowania ;) a tu parę rzeczy śledzę ciekawych.

No i mirko będę używał jako motywatora w myśl zasady jak ogłaszam o czymś publicznie to się tego trzymam bardziej.

tak czy inaczej ćwiczenia fizyczne
@LowcaG: no spoko, jak wolisz, na przykład ja w tej chwili odłączam się od wykopu i wrócę dopiero za 3 tygodnie
jestem koordynatorem międzynarodowego projektu badawczego i mój mózg musi pracować w skupieniu przez cały sprint

Pozdrawiam i życzę sukcesów!
no spoko, jak wolisz, na przykład ja w tej chwili odłączam się od wykopu i wrócę dopiero za 3 tygodnie

jestem koordynatorem międzynarodowego projektu badawczego i mój mózg musi pracować w skupieniu przez cały sprint

Pozdrawiam i życzę sukcesów!


@heliodorgi: a dziękuje a i nawzajem.

Ps.
tak z ciekawości, co badacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Zdąrzyłem przed odcięciem? :D )