Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To jest przerażające co się dzieje w Ełku. Nie chodzi o moderstwo bo prawda jest taka, że nie znamy szczegółów śledztwa. I nie mówię, że ci właściciele kebaba nie są winni. Tu chodzi o społeczeństwo polskie które - nie znając dokładnych szczegółów sprawy - zaczęło demolkę w tym mieście. Na filmikach widać, że to lokalna patologia, jednak to naprawdę przerażające jak takie incydenty mogą zamienić się w takie zamieszki. Na dodatek te sebixy totalnie nie myślą, plądrują WYNAJMOWANE mieszkanie marokańczyka, które pewnie należy do Polaka, i gdzie meiszkali inni Polacy (interia napisala, ze dom zostal podpalony).
Nie chcę by ten wpis przerodził się w wojnę ideologiczno-polityczną. Sam staram się być apolityczny, a bieżące sprawy komentować w sposób bezstronny, oparty tylko na faktach i na podstawie zdrowego rozsądku. Jednak to jak nacjo-prawica stara się podburzać innych sebixów podatnych na manipulacje to jest dramat. Przerażające są także komentarze na wp, onecie i na innych portalach mające tysiące łapek w góre które popierają robienie burd i zachowanie mieszkańców Ełka.
Przecież za parę lat może dojść do rozlewu krwi na ulicach i może to się skończyć wojną domową. Może to za dużo powiedziane bo ilość imigrantów w Polsce z bliskiego wschodu jest niewielka, jednak nie zmierza to w dobrym kierunku. Sam jestem w koleżeńskich stosunkach z właścicielami kebaba w mojej mieście - rodzina z Turcji, muzułmanie, bardzo dobrzy i życzliwi ludzie, z którymi rozmawiałem o ISIS i sami mi mówili, jak go nienawidzą, bo przez tych fanatyków z ISIS normani muzułmanie też są utożsamiani z tymi #!$%@?.

Smutne jest też to, że zaraz ktoś nazwie mnie lewakiem popierającym multikulti i tak dalej. Czemu ludzie są tak ograniczeni i dają się tak łatwo manipulować? Czemu ludzie są tak durni że na podstawie emocji nie działają racjonalnie?

Druga sprawa jest taka że to tylko pokazało ile w Polsce jest sebixów. Ile taki Ełk ma mieszkańców, 60 tys.? Większość tam protestujących to właśnie takie sebixy. A ilu ich jest w polskich miastach. Dresiarze jarające się "gangsta rapem" o przemocy, narkotykach i rozbojach, żyjący jakimś pseudo kodeksem ulicy, burdami, stadionowymi zadymami. Tacy ludzie są dla naszego kraju ogromnym problemem, a nie garstka imigrantów która w Polsce stara się uczciwie zarobić. I nie mówię tutaj o tych arabach z Ełka, bo powinna ich spotkać kara za morderstwo (nawet jeśli zostali sprowokowani), tylko o całokszstałcie innych imigrantów, którym się obrywa przez wybryki pojedyńczych jednostek.

PS. Pisze z anonima bo zaraz by mnie mądre wykopki ogarnięte różnymi ideologiami i patrzący na świat czarno biały wyzywały od podłych lewaków i zdrajców narodu

#elk #polska #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
To jest przerażające co się dzieje ...
źródło: comment_LaHHFiPaLADkJJUQzKUGUVsAppdtbUYH.jpg
  • 11
tak sie rodzil faszyzm i tak Zydzi ploneli w stodolach... a takze tak mordowano Polakow jako nizsza rase. Osmielono bezmozgich drecholi, korzystano z ich uslug aby obalac poprzednie rzady no i mamy to co mamy... nowy mainstream. Ciekawe kiedy ten oswojony zbir wyrwie sie tym co go na piedestaly wyniesli...
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest dokładnie tak jak @Asterling napisał.

Tylko dlatego, że media mają papkę do żarcia - bo ludzie już mają w dupie czytanie o Swetru, Schetynie i SzczerbatymFiucie - to nie znaczy, że jest aż tak tragicznie.
Przypomnę, że w okolicach Zielonej Góry jak parę lat temu zginął młody chłopak to były podobne akcje.

W chwili obecnej problem jest wywołany polityką Unii Europejskiej jeżeli chodzi o imigrantów - a to jest