Wpis z mikrobloga

Zapomniałem o wyprzedaży #steam więc spróbowałem poszukać kluczy na allegro, znalazłem aukcje gdzie sprzedaje się dostęp do współdzielonego konta:

Na tej aukcji kupujecie Państwo dostęp do konta prywatnego co oznacza że nie przechodzi ono na Waszą własność

Gra jest w pełni funkcjonalna

Na kontach nie można zmieniać danych (e-mail/ hasło/login).

Konta zazwyczaj są współdzielone, co oznacza tyle że korzystają z nich inni użytkownicy.

Wymagany tryb gry: Offline

*** Informuje wszystkich użytkowników o tym, że jakakolwiek próba kradzieży lub nadużycia danych będzie zgłaszana do odpowiednich organów ścigania oraz zgodnie z kodeksem cywilno-prawnym zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje prawne.


Jest to legalne? Wygląda na łamanie regulaminu. Aukcja

#gry #allegro
  • 12
@wolodia: to tak samo jakbys sciagnal z zatoki. Takie samo piractwo + dajesz zarobic januszowi.
Niby masz wygode wieksza niz z zatoki bo masz pewnosc ze gra bedzie dzialac, ale dalej jestes wtedy zlodziejem.
Twoj wybor ;)
@wolodia:
@PyraPrzeznaczenia:

Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie działa konto rodzinne (?) bo do takiego właśnie dostaje się pasy. Kiedyś były masowe akcje z zakupem dostępu o tych kont i blokowaniem, na yt powinno być pod keywordem stream janusze allegro

Największa beka z tego że taki cwaniak kupował dostęp do takiego konta a potem sprzedawał jak poprzednik XD
Allegro raczej nic z tym nie zrobi, bo nic na tym nie tracą, nie jest to przekręt na większą skalę i raczej ich to nie obchodzi.


@PP96: oni usuwaja nawet jak zglosisz ze katogoria sie nie zgadza, mimo ze jest mega pokrewna. KAzdy handlarz wystawi raz jeszcze, prowizje zgarna znowu :P