Wpis z mikrobloga

@rolfik_r1: ja rozumiem że ludzie lubią charlmandera ale zawsze najlepszym wyborem jest wodny jako najbardziej przydatny w średniej przeciwników, wiedziałem to już podczas drugiej rozgrywki w Blue mając 10 lat.
A tak poza tym kwiczę jak widzę że ktoś na wiek swojego dziecka rzuca lvl.
Jakby za 10 lat odnalazł że ojciec gdzieś nazwał go xx o lvl 6 to bylo by niezręcznie ( ͜͡ʖ ͡€)
@gipson_90: To źle wiedziałeś bo bulbazaur. Skuteczny na Brocka, skuteczny na Misty, neutralny na sierżanta, tą babeczkę od kwiatów... podczas gdy żółw jest neutrlny na Misty i dostaje po głowie od sierżanta. W zasadzie tylko Sabrina i Blaze mogli coś zrobić żabie ale to było już taki etap gry że w sumie... no nie mogli.

Inna sprawa że z designu to żaba wygląda do dupy.
@rolfik_r1: I to jest bez jb? I czy jest bezpieczne, w sensie nie czy legalne, ale jakby w jaki sposob to się instaluje na urządzeniu? Nie mogę na stronie tych informacji znaleźć. A skoro niby działa bez jb, to mogli się tym pochwalić, to duży plus.
@gipson_90: @rolfik_r1: @DivusClaudius: akat ogunie to są tak jakby 3 poziomy trudnosci. easy: starter bulba, medium: starter squirtle, i hard: starter: charmander

przeszedlem gre kazdym ale najlepiej mi sie gralo charmanderem. juz na poczatku bylo wyzwaniem pokonac Brocka, pozniej Misty, nie mowiac juz o zlapaniu wodnego poka dla Surf bo nikt nie bedzie trzymal poliwaga czy horsea dla surfa. a Squirtle sie idealnie do tego nadaje co ulatwia rozgrywke.
@rolfik_r1: tez mialem najwiekszy problem bo z Brockiem sobie dobrze radzil Butterfly. mozesz isc na nugget bridge i w tamtych okolicach poszukac Oddisha bo z tego co kojarze to wystepowal tam i go troche poexpic ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? po #!$%@? ja to wszystko pamietam? xD