Wpis z mikrobloga

@ateibok: a tak z pozycji kompletnego ignoranta, lakiery hybrydowy = ?
Bo ja to wim ze rozowy sie maluje jakims takim z malej butelki, potem macha tymi rekami jak powalona zeby wyschlo szybciej i gotowe.
Jak rozumiem to nie jest lakier hybrydowy?
@PurpleHaze: Twój różowy ma zwyczajne lakiery, które śmierdzą i długo schną - od zawsze takich używałam, ale szybko odpryskiwały i denerwowało mnie to, że non stop muszę zmywać, malować i suszyć. Kupiłam sobie zestaw lakierów hybrydowych i lampę LED. Lakiery reagują na światło - malujesz paznokcie, wkładasz rękę do lampy na 30 sekund i warstwa jest twarda. Taki lakier utrzyma się ponad 2 tygodnie (zazwyczaj zmienia się go, jak pojawi się
@ateibok:
Dzieki za wyczerpujace info, jak to nie smierdzi to super opcja, bo jak ja czuje lakier lub zmywacz, to przypomina mi sie brzemienne w skutkach picie na studiach spirytusu z ukrainy i mnie mdli ( )
@PurpleHaze trzymaja się 2-3 tygodnie, czyli o wiele dluzej niz normalne lakiery, bo one zwykle trzymaja ok. 2 dni.
Zdejmuje sie je wtedy kiedy pojawia sie odrost albo kiedy chce się po prostu zmienic kolor.
Zeby zdjac hybrydy trzeba je moczyć ok 20min w acetonie, wieksza część juz odpadnie w tym czasie a reszte ściąga się radełkiem albo patyczkiem