Wpis z mikrobloga

#solgaz #afera Podsumowanie:

1. Jak dowodów, że płyta zużywa do 50% gazu mniej niż typowa gazówka nie było tak nie ma (@solgaz, my prosiliśmy o certyfikaty, testy laboratoryjne, a nie opinie z facebooka, czy jakiś nieznanych stron zajmujących się lokowaniem produktów, czy certyfikatem onetu)
2. Info na stronie głównej produktu, że płyta zużywa do 50% gazu mniej niż typowa gazówka jak było tak jest
3. Lista antyfanbojów @solgaz liczy już 415
4. Dowiedzieliśmy się też ile osób dostało (albo wczoraj dostało obietnicę dostania) od @SOLGAZ kubka, bądź zapalniczki, ta liczba wynosi: 220. (dużo zakopów jako "informacja nieprawdziwa", przy okazji prawie nikt nie prowadził żadnej dyskusji obronnej w tym znalezisku, ewidentnie sytuacja była prosta:

- chcesz nasz kubek?
- chcę!
- to zakop jako informacja nieprawdziwa
- ale nic nie muszę tam pisać? Bo muszę odrobić lekcje z pszyry
- nie, ewentualnie możesz dać plusa moim głupim argumentom
- ok, dawaj kubek, zakopałem!

SPAMlista.

@ryzy, @foxbond, @pkacper95, @Medioholik, @tinka69, @chrzanu180, @PedroLeon, @WezelGordyjski, @Pantokrator, @shadiss85, @Mar_cys, @KoszernyWentylator, @przeczki, @av18, @Znafca_tematu, @darkob, @GeneralRakieta, @rysiupanda, @Blooregard_QKazoo, @login_login, @foxbond, @lucku, @WykopowyMirek, @Ka4az, @Kliko, @Medioholik, @vaxx, @Katarina_Krotchliknioff, @mopo, @MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo, @heater, @Honzik11, @norbw74, @bialy100k, @mgr_rybak, @Blooregard_QKazoo, @Login_login, @Dziki_Bigos, @kamdz

Powstał również mem:
Loginlogin - #solgaz #afera Podsumowanie:

1. Jak dowodów, że płyta zużywa do 50% g...

źródło: comment_vuOTwQdWH2TGXtKObk7uqcTO2KoqluIG.jpg

Pobierz
  • 170
A mógłbyś mi wymienić te zalety, bo zastanawiam się nad zmianą?


@RBNG: Zalety elektrycznej? Proszę bardzo:
- Niesamowicie łatwe utrzymanie czystości. Przy gotowani zawsze coś pocieknie, wykipi, przy smażeniu pryska itd. W przypadku płyty wystarczy przetrzeć ścierką/gąbką, nawet w trakcie gotowania. Generalnie czystość jest utrzymywana stale i bez wysiłku. W przypadku tradycyjnej kuchenki z tym całym rusztem, który trzeba zdjąć - brr. Mycie baardzo niewygodne, czasem trzeba powyciągać nawet te palniki,