Wpis z mikrobloga

Wybacz @Solgaz ale się przyłącze do twojej #afera

Straciłem sporo czasu na czytanie tego wszystkiego i stwierdzam że dajecie dupy po całej linii.

Znalazłem twoje tłumaczenia:

Opinia Bordo - Sorry, ale kolega ze strony ze śmiesznymi obrazkami nie jest miarodajny.
Opinia kogoś kto ma od 8 lat konto na wykopie - j/w
Opinie na FB - Pozwól że w ogóle przemilczę.
Aglab - Pewnie nazwę przekręciłem nie ważne, fakt że opisali, ale metodologii żadnej, po za wzmianką że spala mniej nie jest to niczym podparte.
Onet - Z tego co wyczytałem to byłeś pracownikiem onetu, już pomijając fakt śmieszności certyfikatu onetu to już w ogóle śmierdzi wpisem sponsorowanym.
Pokazałeś certyfikat CE, ale CE dostaje nawet mazak w sklepie, dostaje nawet eksplodujący samsung i nijak ma się to do tego żeby podeprzeć teorie o mniejszym spalaniu.
I na koniec perełka
"Na podstawie badań własnych" - Na to też nic nie masz oprócz tego że to napisałeś, kompletnie nic.

Jak udowodnicie że to fakt usunę wpis i zrobię dodatkowy gdzie przeproszę Ciebie i całą twoją firmę oficjalnie w miejscu w którym napisałem te obelgi które znajdziesz poniżej.

Wychodzi na to że jesteście #!$%@? oszustami.
#solgaz #aferasolgazu #januszebiznesu
  • 4
@Mald: Z tym CE to nie byłbym taki pewien. Chinczyki jako mądry naród wymyślili sobie własną wersję znaku CE oznaczającą Chinese Export. Do tego sprzęty elektroniczne mają raczej inne wymagania do spełnienia niż długopisy.