Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirosławy,
Takie zapytanie z mojej strony. Chcecie, żebym Wam wrzucał co jakiś czas na wypok najlepsze oferty last minute? Prowadzę biuro podróży i siedzę w tym codziennie. Czasami aż kusi, żeby większej ilości ludzi dać znać o turbo promocji. Świadomość wśród potencjalnych klientów, jest dramatycznie niska. Będą tylko takie, które są naprawdę warte zachodu i które nie są miną dla Was (a takich jest w brud). Wiadomo - na wykopie raczej fanatycy latania bez biur podróży, ale możecie mi wierzyć, że biura, potrafią być znacznie tańsze niż montowanie wyjazdów samemu, przez bookingi, trivaga i inne hrs. Do tego podparte wiedzą eksperta i dużo wygodniejsze niż latanie na własną rękę ( ͡º ͜ʖ͡º)

(P.S. Przy okazji zanim założyłem biuro, to latałem po świecie za grosze z plecakiem, więc znam temat i z jednej i drugiej strony).

Dajcie znać co o tym sądzicie.

#podroze #podrozujzwykopem #wakacje #lastminute #wowtravel.pl

Wszystkich chętnych zapraszam do obserwowania tagu #wowtravel.pl
  • 71
bo mam wrażenie że w biurach są same miny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Triplesix: Błąd. Serio :)

Generalnie nie mam nic przeciwko organizowaniu samemu, ale pierwszą i wręcz najważniejszą miną, jest przeświadczenie, że najtaniej można trafić hotele na bookingu czy innym trivago.
montowanie wyjazdów samemu


@WOWMichal: przeczytałem "monotonnych", więc na lekkim zdenerwowaniu napisałem Ci zjebkę, ale przed kliknięciem "wyślij" przeczytałem drugi raz. Uff... Zatem wrzucaj co tam masz. Jak nie ja to może starzy skorzystają ( ͡° ͜ʖ ͡°)