Wpis z mikrobloga

Zadaje pierwsze pytanie. 1. Panie Piotrze ile przeczytal Pan ksiazek i dlaczego liczba ta oscyluje w granicach 0? 2. Czy zasob Pana slownictwa moze niec jakikolwiek zwiazek z brakiem oczytania i generalnie w brakach w podstawowej edukacji?
@Fichtner może i do orłów nie należy, ale ma swoją pasję którą rozwija, jest dobry w tym co robi, jest dobrym człowiekiem, nikogo nie obraża - co sprawia, że mimo braków w słownictwie i tak jest lepszym człowiekiem niż 99% wykopków. Serio nie rozumiem takich głupich uwag jak ta Twoja; czepiasz się chłopaka że ma niższe IQ?
@Fichtner: i jeszcze jedno, przy całej sympatii do Żyły i jego osiągnięć sportowych, to promowanie osoby, która z wielkim trudem konstruuje najprostsze zdania to zachęta dla innych nieuków do zaprzestania samodoskonalenia, bo akurat ktoś ich wypromuje.
@Fichtner: Doszło do tego, że słyszę w telewizji, że Kamil Grosicki jest inteligentny (nie na boisku, tylko prywatnie). Już gorzej psuć pojęć nie można. Niedługo będą mówić, że Jarosław Kaczyński jest wysoki, Donald Tusk jest brunetem, a nazwisko Białek ma 7 liter.
@first pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą, ama czyli ask me anything dotyczy każdej sfery życia, cokolwiek tylko pytająy uzna za interesujące. a jeżeli ktoś jest ukierunkowany na jedną dziedzinę i jest w niej specjalistą to zapewne najwięcej pytań dotyczyć będzie tejże właśnie dziedziny. Większość ludzi raczej zdaje sobie sprawę, że nie ma większego sensu by pytać Piotrka o przemyślenia na temat wczesnego impresjonizmu np :-)
@anenya: nawet jeśli, to Piotr Żyła dysponuje zbyt wąskim zasobem słów by wyrazić to co przeżył, taka jest prawda, mimo że widział więcej niż przeciętny śmiertelnik. Karp też jest specjalistą w pływaniu, jednak niewiele się od niego dowiesz w tej kwestii. To AMA wyglądałoby mniej więcej tak:
Czy kombinezon ma rzeczywiście znaczenie w skokach narciarskich? Odp. Piotr Żyła: Tak, hehe, hi hi, ale ja najbardziej lubię mój z napisem Milka, he
@godlike: to Ty czegoś nie rozumiesz, chyba mam prawo uważać, że AMA z gościem, który nie umie się wypowiedzieć będzie do dupy, mimo że zgarnia hajs, o jakim ja mogę pomarzyć, zbyt trudne do pojęcia?
@first zapewne masz rację ale jaki Piotrek jest każdy wie i wiadomo przynajmniej czego się można spodziewać. Nie podoba mi się po prostu robienie z niego debila i nazywanie głupcem tym bardziej, że nie jest żadnym obszczymurem spędzającym swoje życie przed komputerem czy pod sklepem z kolegami, ja tam mam do niego dużo szacunku, choćby za samodyscyplinę, wytrwałość, rozwijanie swej pasji. Jest mega pozytywną postacią a te jego hihi są na swój
@anenya: Jeszcze wtrącając głos do dyskusji. Ja zmierzam do tego, że się nie nadaje konkretnie do AMA, co nie znaczy, że nie było AMA z bardziej nienadającymi się osobami. Po drugie ktoś tam wspomniał, że mam o sobie jakieś wysokie mniemanie, bo "2 książki przeczytałem" (to nie cytat, tylko spłycam wydźwięk czyjejś wypowiedzi) i w tym momencie Cie zaskoczę, bo uważam w sumie, że Żyła jest bardziej wartościowy ode mnie, bo