Wpis z mikrobloga

@Axelio: wiesz jak jeszcze raz przeczytałem Twoje zarzuty, to naprawde zastanawiam się czy nie prosić adminów o zbanowanie Ciebie. Łżesz w żywe oczy. Nigdy, nigdzie nie pisałem o swojej polskiej profesurze. Kłamiesz i za to naprawdę admini powinni Cię postawić do pionu. Nie wolno na Wykopie i ja tego nigdy nikomu nie zrobiłem insynuować kłamstw. Ty kłamiesz Axelio. a jeżeli uważasz, że piszę nieprawdę - udowodnij. Szkoda, bo jesteś sympatycznym człowiekiem. Ale kłamać - to kłam sobie w domu
  • 21
@Axelio: A dlaczego miałby się z tego tłumaczyć? Nigdy nie powiedział, że jest profesorem. Nigdy też nie zaprzeczył. Gdzie tu kłamstwo?

A może Ty się bardziej uzewnętrznij- ile zarabiasz? Czym się zajmujesz? Masz rodzinę?

Dlaczego uważasz, że ktoś ma obowiązek odnoszenia się do wszystkich informacji jakie się o nim pojawiają?
@Andr3v: @domofon: E panowie, nie pamiętacie jak to na uchlaju jest ? Ktoś coś rzuci, reszta to podchwyci, potem człowiek dostaje przydomek, z którym jest bardziej niż z imieniem kojarzony. Może nieporozumienie to proste jest... @anonim1133: dobrze mówi - jedno słowo i nikt już profesurą rzucać nie będzie chyba, że złośliwie... :]
@Axelio: Axelio podziwiam Twoja dociekliwość. Podziwiam Twoje przywiązanie do głosu ogółu. Stary, jesteś cudownym produktem współczesnej soscjotechniki. Wszyscy tak mówią - widać tak jest.; Sorry, napisałem sympatyczne dla Ciebie komentarze... Przerażasz mnie. Jesteś nie podmiotem a produktem socjotechniki. Ulegasz każdemu podmuchowi i podszeptowi. Stary, gdzie krycytyzm i umiejętność własnego dociekania? Wyżej Cię oceniam niż plotkarstwo. Axelio. po kiego pakujesz się w łatwiznę quazipoznawczą? Sądzę, że Wykop nie jest miejscem na sensacje
@JesterRaiin: wisi mi to czy ktoś myśli tak czy owak. Naprawdę to jest mało istotne. Chodzi mi teraz o zasadę, którą moim zdaniem powinni roztrzygnąć admini. Jeżeli ja kłamałem - domagam się najwyższego wymiaru kary czyli w przypadku Wykopu permanentnego bana. OK. Nigdy nie napisałem kim jestem i nigdy nie napisałem, że jestem polskim profesorem, (zwłaszcza dlatego. że zależy mi na anonimowości) Jeżeli zaś skłamał Axelio (lub jest w stanie udowodnić
@kubatre1: Panie prezesie, Wykop jak i cała reszta Internetu jest miejscem, którego absolutnie nie należy brać na poważnie. Nie ma się pan absolutnie czym przejmować, prawie na pewno to jakieś nieporozumienie jest. :]

@Gav: Hono tutaj, ty dobrze o olewaniu negatywnych komentarzy prawisz. :]

@Andr3v: Ach, szczęśliwe te chwile gdy umysł nie jest skażony kajdanami samokontroli. szkoda, że trzeba za nie płacić poniewczasie, ale... ;]

@domofon: Ale to
@kubatre1: Wątpię, aby ktokolwiek na Wykopie kto Pana zna trochę bliżej chciałby Pana atakować. Niezręczność, nieporozumienie, problemy z komunikacją lub porozumieniem - owszem, w to uwierzę. Atak na Pana osobę ? Stawiam dobrego browara, że nie o to chodzi.