Wpis z mikrobloga

Po prawie 2 tygodniach mogę trochę powiedzieć o #redminote4
Ogólnie działa płynnie, czytnik linii papilarnych działa dobrze i szybko. Jednak Gry potrafią przymulić, głośnik trochę kiepski, a aparat w tym telefonie to tragedia. Ciężko złapać ostrość. Jeśli chodzi o jakość połączenia to rozmawia się bardzo przyjemnie.
Kolejnym minusem jest jego waga. Jest ciężki ale przynajmniej czuć go w kieszeni. Czas działania jest zadowalający. Spokojnie dwa dni działa przy normalnym użytkowaniu. Czy warto? Jak najbardziej. Da moich potrzeb jest tak 8/10
To tak na szybko. Jak ktoś ma jakieś pytania to pytajcie.

#xiaomi
Pobierz oniee - Po prawie 2 tygodniach mogę trochę powiedzieć o #redminote4 
Ogólnie działa ...
źródło: comment_6cD3lCilDFA6WckXlOwPYw0nv3gg6m4w.jpg
  • 24
@oniee: ciekawe jak wypada w porównaniu z takim starym, ale jarym galaxy s4 za 400zl. aparat, wyświetlacz na korzyść staruszka, a reszta?
@bdil: Teoretycznie jest lepszy od s6. Moja mama ma s4 jeszcze i nie narzeka ale tak jak pisałeś. Aparat jest słaby, ale bateria to poezja. No i bez gówno aplikacji od producenta. Co do wyświetlacza to nie narzekam, kolory są ostre przyjemne. No i można fajnie modyfikować barwę.
@copychef: maem na myśli samsungowe apki. Jednak xiaomi tez dodaje swoje ale możesz je usunąć. Jednak jest kilka fajnych. Np pilot na podczerwień( ͡ ͜ʖ ͡) Tak ten telefon ma irde. Wersja androida 6 miui 7 ale teraz już chyba mozna do 7 zaktualizować
@oniee: mnie nurtuje jedno pytanie. Nie siedzę w temacie xiaomi, ale jednak chciałbym kupić go. Jak to wygląda zamawianie telefonu z Chin? Dostajesz telefon, wkładasz kartę i telefon już działa jak należy czy coś trzeba instalować, zmieniać, radzić się ekspertów?
@oniee: miałem wcześniej redminote3, długi czas pracy na baterii, duży ekran i w zasadzie tyle z plusów. Aparat robił tragiczne zdjęcia, nie jestem jakimś wymagającym użytkownikiem, ale żeby zrobić zdjęcie w miarę ostre musiałem wykonać jakieś 3-5 zdjęć. Z mi5 takich problemów teraz nie mam. Poprzednio z innymi telefonami również .
@copychef Dobre pytanie, nie mam pojęcia. Jakaś pokrętna logika Chińczyków za tym stoi. Swojego czasu banggood wygrywał nawet soft od innego modelu, co było nie do naprawienia przez przeciętnego użytkownika.