Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W sylwestra założyłem sobie ze będę patrzył w oczy każdej ładnej dziewczynie. Zawsze mnie to stresowało (i nadal stresuje) ale nie daje po sobie tego poznać. Z tego co zauważyłem zawsze gdy patrze się/wlepiam wzrok w oczy dziewczyny one nie uciekają wzrokiem tylko patrzą się tak jak ja na nie.
Co to oznacza?
#pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W sylwestra założyłem sobie ze będę...
źródło: comment_bSCvb6RtBeoFiqK9g9tOHFnJXFq74NFm.jpg
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: > W NORMALNYM CYWILIZOWANYM KRAJU JAK SIĘ POPATRZYSZ NA KOGOŚ I BĘDZIESZ SIĘ NA NIEGO TAK DŁUGO PATRZYŁ AŻ ON ZAUWAŻY ŻE SIĘ NA NIEGO PATRZYSZ, TO ALBO SIĘ DO CIEBIE TEN CZŁOWIEK UŚMIECHNIE, ALBO PODEJDZIE UŚMIECHNIĘTY I SIĘ SPYTA" CZY MY SIĘ PRZYPADKIEM NIE ZNAMY".

A W POLSCE, JA #!$%@?, W POLSCE JAK W LESIE #!$%@?, NIE W POLSCE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM #!$%@?. SPOJRZYSZ SIĘ NA POLAKA
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy jak uciekają wzrokiem. Jeśli się odpowiednio będziesz przyglądał to w większości przypadków da się dostrzec różnicę czy odwraca wzrok, bo nie jest zainteresowana, czy zawstydzona/zainteresowana.
GzS - @AnonimoweMirkoWyznania: Zależy jak uciekają wzrokiem. Jeśli się odpowiednio bę...