Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pamiętacie jak kiedyś po Auchanie śmigały wrotkarki? Przywoziły i odwoziły z kasy różne produkty o ile dobrze pamiętam. Gówniakiem byłem ale zawsze było miło popatrzeć na te zwiewne spódniczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  To było tak wpizdu dawno, że nawet nie mogę znaleźć odpowiedniej fotki w necie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #gimbynieznajo #nostalgia #gdansk #auchan pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Ostatnio TVP ukradło mój film i wycięło z niego moje logo i wstawili go do swojego filmu dokumentalnego, nie podając żadnego źródła, w dodatku jeszcze zepsuli jakość temu nagraniu i wygląda ono jak gówno. Po lewej screen z TVP1, po prawej mój oryginał. Teraz pytanie czy mam jakieś szanse na wygraną w sądzie z nimi i żeby mi za to zapłacili odszkodowanie?
  #pis #bekazpisu #independentvideopress #tvp #tvp1 #kradziez #prawo #prawaautorskie #pomocy pokaż całość

  odpowiedzi (78)

 • avatar

  Mirki, robię naprawdę prawilne #rozdajo którego nigdy jeszcze nie było. Jako, że mam do sprzedania (de facto wisi juz na allegro 3 tygodnie) geforce 960 gtx za śmieszną cene a i tak nikt tego nie chce wziąc więc postanowiłem oddać to w dobre ręce mirków. Jako prawilny mirek który już tutaj z wami śmieszkuje ponad rok stwierdzilem ze za te wszystkie dobre zarty, smieszne memy, pasty i zarty od nie dzialajacych tagach postanawiam oddawać wam w rozdajo te cudowne cudo techniki ktore stworzylo amd. Ogolnie karta nawet spoko wszystko na niej hula jak powinno jakas wyzsza polka to to nie jest czyli oznacza to ze rozowepaski nie biora udzialo. Ogolnie karta jest malo uzytkowana poniewaz nie jestem jakims tam fanboyem gram potrzebowalem ja po prostu do lepszej wydajnosci i zielonki dupa cicho nie biora udzialu. Prosilbym o nie odsprzedawanie karty dalej ze wzgledu na to ze pomaranczowe paski tez nie biora udzialu jak i bordo. W sumie to nikt. Takie rozdajo nie bylo i dlugo nie bedzie.

  Przepraszam wiem ze sciana tekstu ale tylko wytrwale plusujacy mircy maja szanse na takie cudo techniki i wygranie prawilnego rozdajo.

  Zapraszam do plusowania.

  Wyniki jutro o 21:00

  Pozdrawiam Capsen
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)