Wpis z mikrobloga

Hey Mirki i Mirabelki. Zainspirowany filmem z fb programu #sonda2 na temat smogu, przeprowadziłem mały eksperyment. Przez 2 minuty, z zegarkiem w ręku, odkurzacz wciągał powietrze z #wilda Na zdjęciu załączam wynik ekspremynetu. Rezultat bardzo niepokojący. Co chwila pojawiają się informacje na temat zanieczyszczeń w różnych miastach Polski, np. dzisiejsze info z #warszawa [link]

Ludzie nie są świadomi problemu, który nas otacza i myślę, że trzeba z tym coś zrobić, chociażby nagłośnić. W przyszłości my i nasi potomkowie możemy mieć znaczące problemy zdrowotne... Także, prośba do Was. Przeprowadźcie eksperyment w Waszych miejscach zamieszkania - wystarczy: odkurzacz, płatek, stoper. Wrzucajcie proszę zdjęcia w komentarze. Pozdrawiam

#wilda #poznan #powietrze #smog #polska ( a was też nie pominę #unknownews)
Pobierz bill-adamsonn - Hey Mirki i Mirabelki. Zainspirowany filmem z fb programu #sonda2 na ...
źródło: comment_8ThtO0SJYYogXM5xdry0EkoBcocUCpBM.jpg
  • 11
5 Minut na dworze wciagania

2 minuty wystarczyły.

5 minut w domu

płatek był 'czysty' po 2 minutach ssania w domu w porównaniu do wciągania powietrza z zewnątrz.

5 sekund w domu przez odpalonego papierosa

nie palę. Nie chcę wchodzić w niepotrzebne dysputy, ale efekt powinien być ci wiadomy.

Ja już test zrobiłem, zachęcam Ciebie do sprawdzenia powietrza w swoim otoczeniu.
jakie jest prawdopodobieństwo, że ten brud na waciku to nie kurz z pomieszczenia? robiłem kiedyś podobny eksperyment jak miałem nowy odkurzacz i po kilku minutach ściereczka była czysta - bo nie używałem akurat wacika