Wpis z mikrobloga

Quality content. To dla Was widzowie ten jutuber opowiada o górze Fuji, jej symetrii, zajebistości, pięknie itp i przez całą opowieść patrzy na nią a Ty widzu patrz na jego ryj. Chcesz zobaczyć górę? Sypnij hajs na patro, po przekroczeniu progu skieruje kamere w drugą stronę xD
#gonciarz #polskiyoutube #heheszki
Pobierz
źródło: comment_3K65FzvyqrtwfMB4BBVzjm1qPFQSY7Fi.jpg
  • 35
@bobbyjones: ech przecież widać ze nasz bul dupy ze nie #!$%@? innych na 300 000 złotych XD mówiąc o rzeczach z Wikipedii. Ale nie czekaj przecież opowiem ci o podróżach!!! Tak #!$%@? mając 60 tys mesiecznie tez ci opowiem o podróżach, mógłby opowiadać jak rucha sie dzieci :/
@bobbyjones: problemem gonciarza jest jego ego.
Dla mnie przykro to stwierdzić ale w jakiś rok półtora - polski youtube stał się nudny, nieciekawy i badziewny.
Myślałem że gonciarz jest całkiem spoko, ale z czasem coraz bardziej odechciewało mi się go oglądać.
Generalnie kiedyś u mnie było 95 % polski yt 5 % reszta, teraz jest chyba odwrotnie.

pierwszy lepszy przykład vlog z Korei : https://www.youtube.com/watch?v=9Zd8UjpJmK4
Laska jest naturalna, nie przynudza i
@bobbyjones: @Gelo3D: jakby Gonciarz się przykładał do materiału, to by nie było żadnego problemu, a gruby hajs z Patronite dalej by ciągnął (w sumie i tak te ~20k to i tak zacna cena). Prawda jest taka, że ludzi przyciągało i przyciąga oglądanie życia w Japonii, inaczej sukcesu by nie odniósł. Słowo klucz - Japonia. To uczyniło te vlogi popularnym, powtórzę raz jeszcze.

Ale po co, lepiej mieć #!$%@? jajca, traktować
@poloyabolo: no jadem teraz po nowy obiektyw, dla was KOCHANI wywalam co ktorys blog hajs na jakis nowy obiektyw, bla bla jade bo mi sie aparat zepsuł, paczcie dostałem przewodnik po japoni obrazkowy (ktory pewnie kosztowal polowe ceny obiektywu), na początku to było fajne a potem, nie mogłem w to uwierzyć, że gość wydaje hajs widzów nie na większy kontent - tylko nie wiem - tak o, żeby po prostu coś