Wpis z mikrobloga

właśnie odbyłem zastanawiającą rozmowe z konsultanką #play
wydzwaniali do mnie od 2 tygodni, po 2 razy dziennie, ale nie odbierałem, bo dzwonili do mnie jak były święta, potem byłem na urlopie, a potem jak po prostu nie miałem czasu. w końcu im się udało wstrzelić, dzisiaj, kiedy siedziałem na kanapie i przeglądąłem ebay
[Konsultantka] dzień dobry, prosił pan o nas o kontakt w sprawie nowej oferty
[Ja] nie przypominam sobie
[K] CZY JEST PAN WŁAŚCICIELEM TEGO NUMERU?! (naprawdę jej głos zmienił się i niezadowolona wywrzeszczała to do mnie)
[Ja] tak
[K] PANA IMIE I NA ZWISKO?! [znów drze ryja]
[Ja] Sebastian Gałecki, proszę sie uspokoić
[K] okej, prosił pan nas o kontakt w sprawie przedstawienia nowej oferty
[Ja] tak jak już mówiłem, nie przypominam tego sobie, ale może rzeczywiście coś takiego miało miejsce z 2 miesiące temu
[K] dobrze... (tutaj zaczęła mi przedstawiać jakąś gównooferte - nielimitowane rozmowy i smsy w play, 200min do innych sieci, 2gb pakietu + smartphone pokroju samsung corby za 60zł miesięcznie)
[Ja] nie, dziękuje bardzo. jeśli będe zmieniał telefon to tylko na #iphone 7 plus 256gb jet black
[K] na co?
[Ja] na iphone'a 7 plus
[K] słucham?
[Ja] na najnowszy model iphona
[K] yyy, a co to za marka?
[Ja] #apple
[K] prosze mi dac chwilke
nie odzywała się przez dobre 5min
[K] halo?
[J] tak, słucham
[K] no jedyne co moge znaleźć to iphone 5s
[J] nie, dziękuję bardzo, to model sprzed kilku lat
[K] chwilka
znów przestała się odzywać na 5min
[K] HALO!
[J] tak?
[K] mam, udało mi się, znalazłam najnowszy iPhone 5SE
[J] nie, dziękuję. jak będą mieli państwo na stanie 7 plus to proszę się odezwać. dziękuję

bujam się z play od chyba 10 lat, na początku było nawet spoko, mieli fajne telefony, spoko oferty. ale teraz to jest jakaś porażka. po byciu 10 lat ich klientem proponują mi to co w innych sieciach ma każdy nowy klient. w dodatku dzisiejsza rozmowa przez telefon z konsultanka mnie rozwaliła, najpierw wyskoczyła do mnie z ryjem, a potem nie wiedziała co to iPhone (wtf xD)
gdzie proponujecie się przenieść? może po prostu kupie telefon w iSpocie i przejde na karte

#gorzkiezale
  • 5
. po byciu 10 lat ich klientem proponują mi to co w innych sieciach ma każdy nowy klient.


@gatchweek: #!$%@?ąc od całej sytuacji to nigdy nie rozumiałem tego typu argumentów. Jak 10 lat w jednej piekarni kupujesz bułki to też domagasz się je dostawać taniej? ;)

A co do samej oferty w Play - obecnie liczy się tylko karta, 25zł no limit (bez mmsów) i 6GB internetów.
#!$%@?ąc od całej sytuacji to nigdy nie rozumiałem tego typu argumentów. Jak 10 lat w jednej piekarni kupujesz bułki to też domagasz się je dostawać taniej? ;)

@Krupier: w piekarni nie, ale o operatorów komórkowych to kiedyś było normalne, że im dłużej u nich jesteś, to dają ci lepsze oferty, żeby cie zatrzymać + dochodziły negocjacje. do dzisiaj pamiętam jak przy przedłużaniu umowy dali mi 10 starterów po 20zł i dorzucili
@gatchweek: Teraz dalej możesz negocjować tylko musisz się skontaktować z działem utrzymania klienta. Oni mogą więcej dać.

Ale tak czy siak, lepiej kupić telefon samemu i przejść na kartę ;)
już dawno uwolniłem się od takich akcji, to jest koszmar, jak zależy Ci na iPhone to idź teraz do iSpot, mają teraz wyprzedaż więc może wypatrzysz sobie nowego iPhone w fajnej cenie