Wpis z mikrobloga

Musze przyznać że dużo przyjemniej grało mi się kawalerami niż krzyżakami. Udało się wbić "Baltic crusader" przez praktycznie cała gre miałem +100 power projection i +3 stability, wszystko dzięki gryzieniu rosji i konwertowaniu ich na katolików, w pewnym momencie na rękę mi były spawny ortodoksów bo konwertowanie trwało 6 miesięcy, a papacy się nabijało.
Najtrudniejszy moment to napaść na polskę po ostatnie 3 prowincje, zaatakowałem ich po pijaku i wyszło tak ze walczylem sam vs polska, wenecja i castylia/aragonia.

Aaa i o co chodzi z rewolucja ottomańska? Bo chyba nigdy nie dograłem do tego momentu państwem europejskim, a pojawił się znacznik rewolucji obok znacznika HRE.

#eu4
Pobierz BaRi - Musze przyznać że dużo przyjemniej grało mi się kawalerami niż krzyżakami. Uda...
źródło: comment_IqaeuqoHtYpNSGEw0WcgrDLvKZHJoBCc.jpg
  • 5
Najtrudniejszy moment to napaść na polskę po ostatnie 3 prowincje, zaatakowałem ich po pijaku i wyszło tak ze walczylem sam vs polska, wenecja i castylia/aragonia


@BaRi: xD

Ogólnie kazdy kraj może stać się sercem rewolucji (chociaż najłatwiej Francją). Trzeba mieć duże WE, dużo pożyczek itp. W zamian dostaje się OP ustrój, ale każdy chce cię zniszczyć ;]
@Dziadekmietek
@twinzpl z tego co widziałem to jest za zniszczenie rewolucji jakiś achiv to się może porwę bo ostatnio gram tylko pod nie . Wiecie w którym miejscu sprawdzić liczbę posiadanych prowincji?