Wpis z mikrobloga

Czy Macbook Air 13" to dobry komputer w swojej klasie? I patrzę w tym momencie na używane modele w okolicach 2,2k PLN (czyli edycje 2012-2013). Jest coś lepszego w tych okolicach? Jako dopełnienie mocnej stacjonarki pod windą, lekki, długo na baterii, miły w obsłudze, estetyczny, generalnie żeby ładnie bzikał.

#komputery #pytanie #apple #macbook #laptopy
Pobierz remek4x4 - Czy Macbook Air 13" to dobry komputer w swojej klasie? I patrzę w tym mome...
źródło: comment_Ytxs3ThSSR6MUDp4TzmaGrazN5Ftv4TW.jpg
  • 25
@krokodylek92: Polecam dysk SSD. Jak miałem zwykłą talerzówkę, to też się notorycznie wkurzałem na Windowsa, po przesiadce na SSD jedynego formata robiłem przy upgradzie do Windows 10.
@WiadroPoSkrobance: Jeśli MacBook ma służyć do oglądania filmów albo śmiesznych obrazków na kanapie, a do poważniejszej pracy masz PC, to można, jak najbardziej, jeszcze jak. Generalnie MBA z założenia do tego są przeznaczone - mają być lekkie, poręczne i długo trzymać na baterii.
@remek4x4: do codziennej konsumpcji i pracy biurowej MBA w zupełności wystarcza. Spora skrzynka pocztowa (10k+ wiadomości) i duże PDF (20mb+) nie są dla niego problemem. Pamiętaj, że na portalu ze śmiesznymi obrazkami jest supremacja MBPr 13" 2015, bo tutaj każdy programista 15k+/msc, także weź na to poprawkę ;)
@WiadroPoSkrobance przedwczorajsze rozmowy z expert Windows technical support, chciałem żeby naprawić kompa nie tracąc danych. Choć miałem już kopie #!$%@?ą zrobiona pod Windows PE, to chciałem zobaczy ile mogą pomóc Ci z Microsoftu, parę osób kazali mi poczekać i się rozliczyło, skoro ich system jest taki bezproblemowy i user friendly to pewnie dali radę go naprawić? Nope... I nie miałem żadnego BSOD, choć teraz po formacie mi się zdarzają (pewnie sterowniki).... Skończyło
Pobierz krokodylek92 - @WiadroPoSkrobance przedwczorajsze rozmowy z expert Windows technical ...
źródło: comment_AEySa446zT6hdxkcAkXenxRBIZtMbfQo.jpg