Wpis z mikrobloga

Kilka osób prosiło mnie o recenzje #rzmask w związku z #zanieczyszczeniepowietrza #smog . Używam jej od kilku tygodni, ale ostatnio ma test jak nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Nie czuć w niej nawet za bardzo zapachu dymu
2. moje zapalenie zatok nie jest tak fatalne jak co zimę, może w tym roku obejdzie się bez antybiotyków
3. nie miałam ataku astmy w niej, a bez niej w #gliwice zdarzało mi się dość często
4. siatka dobrze dopasowuje się do twarzy
5. dobrze odprowadza wilgoć

z minusów to:
1. wg mnie powinno być tańsze, bo nie ma w wykonaniu jej niczego niezwykłego - to filtr robi robotę
2. trochę niewygodnie się w niej chodzi z okularami - szczególnie tak wielkimi jak moje
3. nie nadaje się do biegania imo - filtruje, więc mimo wszystko gorzej się w niej oddycha. na rower będzie ok
5. na tę chwilę przestraszyłam 6 osób


bądź co bądź imo warto - płuca są tylko dwa
myślałam trochę nad #pokazmorde w niej, ale #blahaj się lepiej prezentuje, chociaż sam twierdzi, że #whatever

zastanawia mnie jeszcze, jak do niej mają się te maski z #aliexpress, których cena jest dziesięciokrotnie mniejsza. mimo wszystko, przynajmniej jest jakaś większa pewność co do tego filtra. herbaty nie próbowałam jeszcze robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#slask


Pobierz hatterka - Kilka osób prosiło mnie o recenzje #RZmask w związku z #zanieczyszczeniepo...
źródło: comment_k3ZJIqb0CRYO4Y5Zb8BiYrs8GMNaWMRB.jpg
  • 16
Jakby ktoś szukał masek Respro w Krakowie, to od ręki można dostać parę modeli na stoisku z kosmetykami Biały Jeleń w CH Czyżyny. Da się też przymierzyć i wybrać rozmiar.