Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zielonki, Niepelnoletni oraz element z mojej czarnej nie bierze udzialu.

Dorzucilem 3 JW Black Label, bo poprzednio bylo marudzenie ze JD to berbelucha i takie tam :)

Wiecie co robic.

#rozdajo
    #jackdaniels
    #pijzwykopem

odpowiedzi (85)

mój komentarz na słowa "50 złotych" kiedy miałam 6 lat

ojejku to dużo pieniędzy

mój komentarz na słowa "50 złotych" teraz w wieku 19 lat

ojejku to dużo pieniędzy

#gownowpis

odpowiedzi (36)

#rozdajo

Siemka, a teraz na poważnie, zrobię rozdajo które zrealizuje wtedy kiedy wejdzie kupon lotto.

Przy ewentualnej wygranej!

- każdy plusujący dostaje 1000zł przelewem na konto (słownie: jeden tysiąc złotych)

- spośród plusujących wylosuje za pomocą #mirkorandom jedną osobę z którą podzielę się wygraną w wysokości 100.000zł (słownie: sto tysięcy złotych)

- komentujący mają szansę na 1000zł jak wyżej, ale z lotto plus gdy głównej nagrody nie wygram

- losowanie głównej nagrody gdy ogarnę co się odjebało po tym jak wygram XDD

Teraz ważne rzeczy:

pokaż spoiler Główną wygraną w rozdajo przekażę zgodnie z prawem, a kwotę podatku pokryje.

pokaż spoiler Reszta jest chyba wolna od podatku, a jeśli nie, to tak samo jak wyżej.

pokaż spoiler Jeśli takich rozdajo nie wolno robić w ogóle to nic o tym nie wiem ;o

pokaż spoiler Różowepaski które zrobiły pokażmorde, siedzą w gownowpisie i tam piszo glupoty albo są atencyjne nie biorą udziału, wraz z zielonkami. Osoby z mojej czarno, także nie mogą brać udziału, tak samo nieletni.

ROZDAJO JEST WAŻNE TYLKO WTEDY KIEDY KUPONIK WEJDZIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (39)