Wpis z mikrobloga

101. Dostań zjeby, że przypominanie o takich rzeczach jest nie na miejscu


@Nutaharion: prmotor debil albo mało dyplomatycznie sformułowałeś pytanie. Ja na kilka dni przed obroną nie miałem wpisu za jedną pracę, mimo że kilka tygodni wcześniej wysłałem prowadzącemu. Nie przyznał się ale zwyczajnie zapomniał. Musiałem się dopominać. Potem był w komisji egzaminacyjnej mojej obrony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze się spóźnił jak większość z komisji na
@Nutaharion: Jak ja się cieszę, że czas studiów już za mną. Z takim olewaniem i brakiem szacunku do drugiego człowieka, jak wśród kardy akademickiej, to się nigdzie nie spotkałem. Nawet w urzędzie skarbowym.
@Nutaharion:

terminy

serio? któryś student/uczelnia serio tym się przejmuje na ostatnim roku? Ja zamiast w czerwcu, broniłem się w grudniu. terminy wszystkie poszły w #!$%@?, praca 'sie nie chciała napisać' bo za bogaty temat, promotor co rusz na jakieś sympozja jeździł, a pani z dziekanatu nigdy nie była tak miła jak przed złożeniem pracy.
więcej luzu, to są studia a nie plany ataku nukleranego ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Nutaharion: TO jest nic, jak jeszcze byłem studentem to był taki profesor co zapomniał zgłosić pracy i przez to jego podopieczny musiał powtarzać rok. Wszytko inne było załatwione, włącznie z napisaniem pracy. Musiało boleć.
@carver: najlepsze opinie o magisterskich słyszę od ludzi na infie ze specjalizacją sieci komputerowe, ciekawy wydaje się być także nowy kierunek "technologie kosmiczne i satelitarne" ale mam koleżankę co poszła na nowy kierunek i mówi, że tragedia bo kadra w ogóle nie jest przygotowana na to czego ma uczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Większość osób, już po magisterskich, mówi, że to jest dobry sposób na posiadanie dłużej