Gorące dyskusje ostatnie 12h

#aleppo #tinder

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (43)

Nudziło mi się ostatnimi czasy więc wziąłem końcówki farb i wyżyłem się na przedpokoju.

#sztuka ? #tworczoscwlasna #diy

odpowiedzi (73)

Daewoo espero to chyba najlepsze co mnie w zyciu spotkało xD

Mamy tą bestie w domu odkąd się urodziłem, kupiony w salonie w 1996 roku. W sumie mało jeżdżony bo przez 21 lat nabiliśmy 94 tysiące kilometrów przebiegu. Silniczek 1.5 16V DOHC, przy 7 tysiącach obrotów ma odcięcie a od 3 tysięcy brzmi jak VTEC XD.

Po zdaniu prawka dostałem go w swoje ręce, nigdy nie było sytuacji przez te lata że sam z siebie nie odpalił i nie dowiózł kogoś na miejsce (oprócz jednej w tym roku, o czym zaraz opowiem)
    W tym roku podczas ostrych mrozów nie chciał odpalić (no w sumie nic dziwnego, auto 21 lat ma prawo focha strzelić). Okazało się że rozwaliła sie cewka, przewody wysokiego napięcia i przy okazji klamki od mrozu sie pourywały xD

Najśmieszniejsze to są koszty części do tego wehikułu - wbijam na allegro a tam klameczki nówka daewoo motors - 10zł sztuka, cewka? 25zł, kable to koszt około 30zł. Nawet kurwa znalałem świece Bosha po 6,60 sztuka xD
    Gazu pali dyche, na trasie około ósemki. Zawieszenie ma miękkie jak ponton (nie polecam osobom z chorobą lokomocyjną, jak dla mnie to jest sztos bo jadąc przez miasto czuje sie jak murzyn jadący przez Kalifornię i fajnie jest wtedy nawet)

Podsumowując jak macie kupowac pierwsze auto to sie zastanówcie poważnie, 4 szyby elektryczne, lusterka, wspomaganie a w niektorych nawet klima była. Wiem że jest brzydkie, ale ja juz sie przyzwyczaiłem i zamierzam nim jeździć dopóki koła nie odpadną xD.
    #oswiadczenie #samochody #motoryzacja
    pokaż całość

odpowiedzi (158)