Wpis z mikrobloga

Witam was wszystkich mirki :) mam małe #rozdajo a czego? Już spieszę wyjaśnić. Po jednej sztuce kalendarzy na 2017 rok z mało znanej jeszcze w Polsce ale popularnej na świecie o nazwie #lacrosse . (Polecam zobaczyć co to za sport, chociażby wpisać w jutubie :) naprawde efektowny!) Jeden kalendarz jest żeńskiej reprezentacji Polski a drugi męskiej reprezentacji Polski w której mam zaszczyt występować od niedawna. Tak tak #falszywyrozowypasek :)
poniżej zamieszczać po dwa podglądowe zdjęcia z żeńskiej jaki i męskiej kadry.
AHA!!! kalendarzy mamy znacznie więcej i jakby ktoś chciał wspomóc rozwój tego sportu w Polsce to zachęcam do kupna :) koszt 35zł plus ewentualna przesyłka lub odbiór #katowice lub ościenne miasta #slask . Wydaje się małą kwotą 35zł ale naprawdę wszystkie wyjazdy na turnieje i zgrupowania idą z naszej kieszenie a w tym roku już byliśmy w Belgradzie, Budapeszcie oraz Mediolanie a to dopiero początek... Dziękuje za plusy oraz za ewentualne podanie dalej tejże informacji. Jak ktoś będzie chciał zakupić kalendarz męski lub damski badz oba( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º) to pisać na priv! Wielkie dzięki :) Moje 1 rozdajooo #sport
czoło kalendarza żenski
maj żeński
czoło kalendarza męskiego. Prawilne maniury ze słowiańskim przykucem
maj męski
losowanie przez #mirkorandom wtorek 17go stycznia
Pobierz Phillippus - Witam was wszystkich mirki :) mam małe #rozdajo a czego? Już spieszę wyj...
źródło: comment_9MtDJB6FnMwKnBtO9znQjRULijFYsdLj.jpg
  • 8