Wpis z mikrobloga

Gdzie najkorzystniej będzie mi zrobić zdjęcia do dowodu tak żebym nie przepłaciła, ale żeby wyglądały przyzwoicie? Najlepiej okolice Beskidzkiego, albo którejś z galerii handlowych.
#bielskobiala
  • 11
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski1: poprzednie robiłam sama, a za wydruk i tak zapłaciłam tyle samo co za wykonanie zdjęcia, więc super deal ( ͡° ʖ̯ ͡°) poza tym teraz mają tak podupcone wymogi, że wolę iść do fotografa.

Chyba nigdzie nie zrobią Ci zdjęcia tak abyś dobrze wyszła


@PanEpileptyk: dzięki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@matra: Wprawdzie nie te okolice, ale na Placu Zwirki robilam kiedys zdjecie do dyplomu, a do dowodu na 1maja (obok sklepu zielarskiego, blisko teatru).
  • Odpowiedz
@Ordowik: gdyby było lato, pewnie bym nie patrzyła na odległość, ale dowód zaraz straci ważność i i tak obudziłam się z ręką w nocniku, a w taką pogodę ostatnie czego mi się chce to łażenie po mieście (,)
  • Odpowiedz
@Ordowik: a dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze się nie orientowałam w temacie, bo jestem w pracy, a własnie przypomniało mi się, że to już niecały miesiąc. W sumie to bank mi przypomniał, bo ja myślałam, że jest ważny do moich urodzin.. w grudniu xDD
  • Odpowiedz
@matra: Nie miałem na myśli tego, że wyjdziesz nie ładnie, tylko większość ludzi nie wygląda korzystnie na zdjęciu w dowodzie, lub nie jest ze zdjęcia zadowolona, choć moje się mnie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz